Ostrowieckie mistrzostwa Polski w fitness i kulturystyce. Medalowe ?oczko? Black&White

W miniony weekend w ostrowieckiej hali odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów i Weteranów w Kulturystyce i Fitness, będące eliminacjami do reprezentacji Polski na MŚ Juniorów (odbędą się pod koniec października w Rumunii) oraz MŚ Masters oraz Mistrzostwa Polski Dzieci w Fitness. Honorowy patronat nad zawodami, organizowanymi przez Polski Związek Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego oraz Uczniowski Klub Sportowy ?BLACK & WHITE? w Ostrowcu Świętokrzyski, objął prezydent naszego miasta, Jarosław Górczyński.

Do mistrzostw powracać będziemy na naszych łamach wielokrotnie. Powodów będzie wiele, bo po pierwsze na nasze oko zawody zostały przeprowadzone wzorowo,  po drugie Black&White obchodzi ćwierćwiecze funkcjonowania, a po trzecie mamy powody do dumy, bo w wielu kategoriach nie mamy sobie równych. W sumie nasz klub wywalczył 21 medali.

Oto lista medalistów i miejsca wywalczone przez reprezentantów Black&White:

Dzieci

Do lat 7: 1.Maria Mazurek; 2.Nikola Dukielska.

Do lat 8: 3.Blanka Lach, 4.Lena Kalita.

Do lat 9: 2.Nadia Żmuda, 7.Laura Stańczyk.

Do lat 10: 2.Emilia Wojtas, 9.Marcelina Sołtysiak.

Do lat 11: 1.Blanka Walczyk, 2.Liwia Delegiewicz, 5.Marcela Mozal, 8.Zuzanna Mazur, 11.Katarzyna Machula, 13.Iga Pasterczyk, 15.Amelia Kucharska.

Do lat 12: 1.Zuzanna Jarecka, 2.Jagoda Strzębska, 4.Roxana Janda, 8.Helena Mroczek, 12.Kamila Mikos.

Do lat 13: 1.Natalia Bugajska, 2.Gabriela Klepacz, 4.Agata Suszko, 6.Aleksandra Pietrzykowska, 8.Julia Fudalewska, 9.Emilia Banaszczyk.

Do lat 14: 1.Alicja Sulik, 2.Oliwia Osojca, 8.Kamila Rycombel, 10.Wiktoria Leszczyńska.

Do lat 15: 1.Filip Borowski.

Klasyfikacja drużynowa: 1.Black&White Ostrowiec Świętokrzyski ? 96 pkt., 2.KS Lady Fitness Myślenice ? 60 pkt., 3.Top Toys Koszalin ? 57 pkt., 4.KS Szkoła Tańca i Sportu Perfect Gryfice ? 48 pkt., 5.UKS Akrofitness Szczecinek ? 44 pkt., 6.Stowarzyszenie Akademia Fitness Sportowego Szczecinek –  39 pkt., 7.WKS O.R.I. KuszynKrajeński ? 4 pkt., 8.KS Strrong Life Czechowice Dziedzice ? 3 pkt.

Juniorki i juniorzy

Juniorki fitness do 163 cm: 4.Vanessa Banaszczyk.

Juniorki fitness powyżej 163 cm: 4.Oliwia Chamera, 5.Wiktoria Kosałka.

Juniorki wellness fitness open: 1.Natalia Grzyb, 4.Aleksandra Łukasik.

Juniorzy w kulturystyce klasycznej open: 3.Szymon Domagalski, 5.Jakub Głażewski.

Juniorzy w classic physique open: 2.Szymon Domagalski, 3.Jakub Głażewski

Juniorzy w fitness plażowym powyżej 178 cm: 1.Sebastian Łoń.

Juniorzy w fitness plażowym open: 2.Sebastian Łoń.

Juniorki młodsze bikini fitness open: 4.Oliwia Grzonka, 6.Maja Muślewska.

Juniorki bikini fitness open: 4.Daria Lewandowska.

Weteranki i weterani

Weterani classic physique open ? od 40 lat: 1.Waldemar Biernacki.

Weterani kulturyści 40-49 lat: 3.Krzysztof Rodkiewicz.

Weteranki bikini fitness powyżej 164 cm ? od 35 lat: 4.Michalina Nalepa.

Klasyfikacja drużynowa: 1.KS Olimp Zabrze ? 122 pkt., 2.KS Sandow Śrem ? 120 pkt., 3.Black&White Ostrowiec Świętokrzyski ? 108 pkt., 4.Stowarzyszenie Violetta Bydgoszcz ? 105 pkt., 5.KS Michael Warszawa ? 74 pkt. Sklasyfikowano 26 klubów. 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *