Rewolucja w walce z cellulitem

W kuracjach wyszczuplających zastosowanie znajduje wiele technik kosmetycznych, które często  wzajemnie się uzupełniają.

-Jako eksperci w tym temacie wiemy najlepiej, że połączenie kilku sprawdzonych metod podczas jednej sesji zabiegowej daje dużo większe możliwości zabiegowe, a klientkom możliwość osiągnięcia spotęgowanego efektu i pełnego rozwiązania ich problemu- mówi Ilona Borkowska prowadząca swój salon beauty.  Dlatego jako jedyni w Ostrowcu Świętokrzyskim w naszym gabinecie stosujemy terapie łączone, by wspomóc kobiety w walce z cellulitem i odmienić ich ciało.

Gabinet pracuje na najlepszych dostępnych urządzeniach, których skuteczność potwierdzają liczne badania kliniczne.

FALA UDERZENIOWA BTL  technologia od lat stosowana w zabiegach medycznych, która silnie ujędrnia skórę, poprawia napięcie w tkance łącznej, redukuje grudki cellulitu oraz poprawia mikrokrążenie.

ENDERMOLOGIA LPG ALLIANCE głowica aparatu zasysa skórę wywołując działanie drenujące, stymuluje ukrwienie, ujędrnia i uelastyczni skórę.

Podczas zabiegu atakowany jest tłuszcz podskórny i następuje jego redukcja. Na skutek zasysania skóry i ugniatania jej, rozbijane są grudki tłuszczu co gwarantuje szybki efekt.

Już po 3 zabiegu dostrzeżesz: wygładzenie skórki pomarańczowej , ujędrnienie skóry  oraz zmniejszenie obwodu w talii nawet o 4 cm.

KARBOKSYTERAPIA – wyszczuplający zabieg  dwutlenkiem węgla

Zabieg polega na podskórnym podaniu medycznego dwutlenku węgla metodą mikronakłuwania, podobnie jak w przypadku lipolizy iniekcyjnej. Cały proces jest kontrolowany przez zaawansowaną aparaturę.

Efekt jest taki, że wprowadzony podskórnie dwutlenek węgla wywołuje szereg reakcji chemicznych w tkance tłuszczowej. Dzięki temu mamy do czynienia z silnym wyszczupleniem, a przy okazji wygładzeniem problematycznego obszaru.

Łącząc  te 3 technologie w jednej terapii zabiegowej z każdą kolejną sesją maleją centymetry, a skóra staje się jędrna i bardziej napięta.

Każdy, kto chce się przekonać  na własnej skórze, co potrafią terapie łączone ma szansę skorzystać z bezpłatnej konsultacji, na której specjaliści  z Kosmetyki Ostrowiec ustalą indywidualną terapie zabiegową.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *