Drugi gol w sezonie Martina Kobylańskiego

W miniony weekend ostrowczanin Martin Kobylański w 52 min. meczu 6 kolejki 2.Bundesligi pomiędzy jego drużyną Eintracht Braunschweig, a 1.FC Nürnberg, trafił do siatki i wyrównał stan meczu na 2:2. Eintracht ostatecznie wygrał 3:2, a Martin strzelił drugiego gola w sezonie.

Martin Kobylański jest kapitanem Eintrachtu, który obecnie ma na koncie 7 pkt. i zajmuje 12 pozycję w 2.Bundeslidze.

Mecz z Norymbergą był szalenie wyrównany. Co prawda Eintracht objął prowadzenie, ale na przerwę schodził przy stanie 1:2. Bramka Martina była wyrównującą, a decydującą o wyniku piłkarze Eintrachtu zdobyli w 90 minucie spotkania z rzutu karnego.  Co ciekawe, jedenastka została podyktowana dopiero po werdykcie VAR.