Nielegalne automaty i narkotyki

W dniu 16 listopada 2020 r. ostrowieccy policjanci, którzy na co dzień zajmują się zwalczaniem przestępczości gospodarczej, wspólnie z funkcjonariuszami Świętokrzyskiego Urzędu Celno ?Skarbowego w Kielcach, w jednym z lokali na ternie miasta, ujawnili i zabezpieczyli 3 automaty, mogące służyć do prowadzenia nielegalnych gier hazardowych oraz pieniądze w kwocie ponad  9.000 zł pochodzące prawdopodobnie z przestępstwa.

-Nielegalne automaty oraz gotówka zostały zabezpieczone przez funkcjonariuszy Świętokrzyskiego Urzędu Celno -Skarbowego w Kielcach.- mówi aspirant Ewelina Wrzesień, oficer prasowy KPP w Ostrowcu Świętokrzyskim. W czasie prowadzonych działań policjanci zatrzymali wewnątrz lokalu 4 osoby w wieku od 19 do 47 lat. Jeden z mężczyzn, 32-latek posiadał przy sobie białą substancję, którą wstępnie zidentyfikowano jako amfetamina o wadze 2 gramów. Natomiast 47-latek posiadał blisko 15 gramów tej substancji.

W dniu 17 listopada 2020 r. 19 i 47-latek usłyszeli zarzuty posiadania narkotyków. Dodatkowo 32-latek odpowie za udzielanie odpłatnie środków zabronionych. Sprawa automatów i to, czy były użyte do przestępstwa, jest badana.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *