Dramatyczny mecz szczypiornistów KSZO w Chrzanowie

I liga piłki ręcznej mężczyzn. Grupa D. *MTS Chrzanów ? KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 24:23 (13:11).

MTS: Małodobry, Górkowski ? Węgrzyn 1, Hardzina 4, Rola 2, Kowal 4, D.Skoczylas 4, Orlicki 1, M.Skoczylas 4, Wadowski 3, Stroński 1 oraz B.Skoczylas, Madeja, Olszewik, Pasierb. Trener: Paweł Rokita.

Kary: 8 min. Karne: 3/2.

KSZO: Piątkowski, Kijewski ? Chmielewski 3, Tkaczyk 4, Jeżyna 7, Grabowski 5, Wojkowski 4 oraz Włoskiewicz, Falasa, Kogutowicz, Cukierski, Granat, Dwojak, Kowalczyk, Jagiełło. Trener: Tomasz Radowiecki.

Kary: 10 min. Karne: 5/3.

Sędziowali: Adrian Dymitruk (Zabrze) i Wojciech Kasznia (Czechowice ?Dziedzice). Mecz bez udziału kibiców.

Dramatyczny mecz stoczyli szczypiorniści KSZO. Przy stanie 24:23 dla MTS pomarańczowo-czarni w ostatniej akcji meczu mieli ponad 20 sekund na wyrównanie. Niestety, kontuzję odniósł Damian Falasa, a piłka ostatecznie nie trafiła do przygotowanego do rzutu Sebastiana Włoskiewicza i zamiast remisu oraz rzutów karnych z wygranej cieszyli się miejscowi?

Obie drużyny zaprezentowały dobrą grę obronną. Mecz był niesłychanie wyrównany i przez to emocjonujący.

W I połowie nasz zespół wygrywał 7:4, 8:5, 10:7, ale w 24 min. MTS wyrównał na 10:10. Końcówka tej odsłony mecz też należała do Cabanów, którzy na przerwę schodzili z dwubramkową zaliczką.

W II połowie utrzymywała się dwubramkowa przewaga gospodarzy. W 39 min. KSZO wyrównał na 17:17, ale cztery minuty później w 43 min. oraz w 47 i 52  min. prowadził z kolei MTS, odpowiednio 20:18, 21:19 i 22:20. W 56 min. podopieczni trenera Tomasza Radowieckiego wyrównali na 22:22. W 59 min. było 23:23. W ostatniej minucie spotkania bramkę zdobyli miejscowi, KSZO nie i w ten sposób zeszliśmy z parkietu pokonani?