IKEA w Ostrowcu. No prawie…

Domowe meble to nie tylko wypełniacze przestrzeni. Są zawsze przy tobie, w dzień i w nocy – tak swoje produkty na stronie internetowej reklamuje szwedzka sieć IKEA. Teraz jej produkty można odebrać w Ostrowcu Świętokrzyskim, gdzie funkcjonuje Mobilny Punt Odbioru Zamówień.

– Naszym klientom chcemy ułatwić odbiór zamówionych produktów, dlatego uruchomiliśmy nowe Punkty Odbioru Zamówień- mówi Małgorzata Jezierska z biura prasowego IKEA Retail w Polsce. Obecnie w całej Polsce jest ich już 51 (łącznie z Punktami Mobilnymi). W Ostrowcu Świętokrzyskim po odbiór zamówienia zapraszamy, w wybranym na stronie internetowej terminie, do mobilnego punktu IKEA zlokalizowanego na parkingu sklepu Kaufland.  Godziny otwarcia: środa, sobota 16 ? 19.

Teraz robiąc zakupy na IKEA.pl można zaoszczędzić sporo czasu. Teraz wystarczy złożyć zamówienie przez Internet i odebrać swoje zakupy Punkcie Odbioru Zamówień. Superatrakcyjna jest cena, która wynosi 29 zł. bez względu na ilość i wagę zamówionych produktów

– W Punktach Odbioru Zamówień IKEA obowiązują zasady przyjęte dla bezpieczeństwa klientów i pracowników podczas stanu epidemii. Po odbiór zapraszamy wyłącznie w przedziale czasowym wybranym podczas zamówienia, pojedynczo, z zachowaniem min. 2 m odległości między oczekującymi na wejście. Wszystkim naszym klientom zapewniamy rekomendowane środki bezpieczeństwa, a wózki do przewożenia produktów są dezynfekowane na bieżąco- słyszymy w biurze prasowym IKEA Retail w Polsce.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *