Materac nawierzchniowy jako rozwiązanie problemu niewygodnego łóżka

Kupiłeś nowy materac, ale źle dobrałeś twardość lub jesteś niestety właścicielem starej wysłużonej wersalki?

Czeka Cię przeprowadzka do wynajmowanego mieszkania lub do akademika i nie wiesz jaki materac zastaniesz na miejscu? Nie musisz się niczym martwić. Jeżeli nie stać Cię na nowy materac lub z jakiś względów nie chcesz go teraz kupować, a na obecnej powierzchni po prostu się nie wysypiasz postaw na materac nawierzchniowy. Materac nawierzchniowy to doskonałe rozwiązanie Twoich problemów. Możesz dzięki niemu zmiękczyć zbyt twardą powierzchnię lub utwardzić zbyt miękką. Materac nawierzchniowy wygładzi nierówności, wyrówna powierzchnię, sprawi, że wyraźnie poprawi się komfort Twojego snu. Zwany również nakładką nie sprawia problemów z przechowywaniem. Materac nawierzchniowy miękki możesz bez obaw zrolować i schować do szafy lub przewieźć. Materac z warstwą kokosową lub z końskim włosiem, należy jednak traktować delikatniej, by go nie połamać i nie uszkodzić. Materac nawierzchniowy w zależności od wykorzystanych warstw może mieć od 4 cm do 6 cm wysokości oraz cztery stopnie twardości czyli od miękkiej, przez średnio twardą i twardą aż po bardzo twardą.

Materac nawierzchniowy warto mieć w domu również ze względu na przyjmowanych gości. Jeżeli musimy położyć ich w salonie na rozkładanym narożniku, nakładka z pewnością uprzyjemni im pobyt w waszym domu. Doskonałe i komfortowe materace nawierzchniowe oferuje sklep Sweetsen.pl. Ich nakładki są dwustronne. Sprawdź ofertę na https://sweetsen.pl/Materace-nawierzchniowe-c5625

Możesz zakupić materac nawierzchniowy w różnych kombinacjach:

– obustronnie średnio twardy – o wys. 5 cm lub 6 cm (pianka T25; pianka T25 + molet; pianka T25 + lateks; pianka T25+ profilowane Visco Memory, podwójny lateks)

– obustronnie miękki – o wysokości 5 cm (podwójna warstwa pianki Visco Memory)

– średnio twardy/ twardy – o wysokości 6 cm (pianka T25 + kokos)

– twardy/ bardzo twardy – o wysokości 4 cm (podwójna warstwa kokosowa + końskie włosie)

Materac nawierzchniowy to szybki i niedrogi sposób na odmianę Twojego materaca.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *