Roksana Oraniec w reality show „Wild Life”!

Roksana Oraniec, pochodząca z Ćmielowa fotomodelka, a także uczestniczka wielu światowych konkursów piękności, początek 2021 roku może uważać do bardzo udanych.
Już wkrótce będziemy mogli ją oglądać w reality show ?Wild Life? na platformie WOW.
Sam program jest na tę chwile owiany tajemnicą , a wiadomo tylko tyle, że powstawał na Wyspach Kanaryjskich, a Roksana była jedną z jego uczestniczek. Efekty już niebawem zobaczymy na platformie internetowej WOW pod adresem https://ottwow.com/

Fot. Sebastian Wnęk

Platforma WOW wystartowała pod koniec minionego roku, dokładnie 19 grudnia 2020, tak, jak to mówią jej twórcy, żeby rozrywka, którą proponuje, trafi ła jeszcze pod choinkę.
Na początek można na WOW znaleźć kilka formatów programowych- czysto rozrywkowych- i tu ma swoje miejsce ?Pacześ Show?, ?Mem Tę Moc? oraz ?Randki?. Znalazł się tam też program dla wielbicieli motoryzacji, czyli ?Czarna Wołga?, prowadzona przez Rafała Paczesia, jak również programy publicystyczne realizowane w surowej stylistyce, tak aby tematy tam poruszane mogły mocno wybrzmieć- czyli ?Stereotyp?, ?Kompromis? oraz ?Platforma?.
– To co wyraźnie odróżnia platformę WOW od konkurencji, to oryginalne produkcje realizowane przez WOW dla widzów WOW – słyszymy od Marka Hancke, który zajmuje się promocją. WOW korzysta wyłącznie ze swoich materiałów i będą zawsze nowe i premierowe. Co więcej- dostęp do programów jest darmowy- widz nic nie płaci. Jedynym wyjątkiem są filmy, które uzyskujemy od ich dystrybutorów-ich oglądanie jest płatne.
Jak mówi Marek Hancke z WOW, z oczywistych względów nie może zdradzić więcej szczegółów związanych z programem, w którym występuje Roksana Oraniec.
– To dlatego, aby nie popsuć przyjemności oglądania tego programu- przyznaje. Wszystko na to wskazuje, że premiera będzie miała miejsce niebawem. Także zapraszamy do śledzenia losów bohaterów na platformie WOW.
Przypomnijmy, że pochodząca z Ćmielowa Roksana Oraniec zajęła trzecie miejsce w konkursie piękności Miss Landscapes International 2019, który odbył się w Chinach. Wcześniej została I wicemiss Supertalent of the World 2017 w Korei Południowej, a później była finalistką Miss Film Festival International 2018 w Cannes. Jej uroda została też doceniona w naszym kraju, gdzie znalazła się w pierwszej dziesiątce wyborów Miss Polski. Ostatnio trafiła do kalendarza ?Polskie Złote Nogi?.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *