KSZO 1929 uległ Wieczystej. Dwa gole Radosława Majewskiego

W pierwszym w 2021 roku meczu sparingowym piłkarze KSZO 1929 ulegli na boisku przy ulicy Kolejowej 0:2 Wieczystej Kraków.

Mecz sparingowy. *KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski ? Wieczysta Kraków 0:2 (0:2).

0:1 – Radosław Majewski, 20 min.

0:2 – Radosław Majewski, 29 min.

KSZO: Lipiec – Wasilewski, Kraśniewski, Dwórzyński, M. Kaczmarek – Głaz, Imiołek, Mężyk, testowany, Szydłowski – Chrzanowski oraz Szymkowiak, Persona, Zaklika, Majewski, P.Kaczmarek, Stanisławski, Paluch, zawodnicy testowani.

Wieczysta: Miśkiewicz – Guzik, Kalemba, Krasuski, Jampich, Bąk, Majewski, Pietras, Kura, Peszko, Szewczyk oraz Urbański, Zieliński, Korczyk, Madejski, Krawczyk, Kumah, zawodnik testowany.

Obie bramki dla rewelacyjnej drużyny z krakowskiej okręgówki zdobył w 20 i 29 min. bezpośrednio z rzutu wolnego były reprezentant Polski, a także gracz Nottingham Forest i Lecha Poznań, 35-letni Radosław Majewski.

Na zaśnieżonym boisku oglądaliśmy także innego kadrowicza Sławomira Peszkę, który świetnie radził sobie na lewym skrzydle drużyny Wieczystej. W ekipie z Krakowa nie mógł zagrać natomiast przechodzący rehabilitację po zabiegu i leczący kontuzję barku Adrian Frańczak.
Mecz rozpoczął się z opóźnieniem, gdyż goście w drodze do Ostrowca mieli awarię autobusu.
W naszym zespole testowanych było pięciu zawodników. Jak podkreśla trener Tadeusz Krawiec, KSZO poszukuje zawodników na takich pozycjach, jak stoper, środkowy pomocnik i skrzydłowy. W I połowie ostrowiecka jedenastka ustępowała gościom, którzy atakowali i prowadzili grę. Po zmianie stron, KSZO zagrał lepiej, ale -niestety- nie zdobył gola. Nie mamy zamiaru usprawiedliwiać porażki naszej drużyny, ale na pewno trzeba uwzględnić, że w ostatnim tygodniu sztab szkoleniowy zaserwował jej ciężkie treningi.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *