Rekordowe zwycięstwo i drugie miejsce na turnieju w Końskich

Po piątkowym rozgromieniu w meczu sparingowym Uniwersytetu Radom 46:26 (24:10), które jest chyba najwyższe w I-ligowej historii naszego klubu, dziś szczypiorniści KSZO startowali w turnieju w Końskich. Zajęli w nim drugie miejsce.

W pierwszym spotkaniu nasi piłkarze ręczni musieli uznać wyższość Anilany Łódź. Natomiast w następnym meczu pewnie pokonali zespół akademików z Warszawy. Zawody zakończyły się zwycięstwem zespołu z Łodzi, który wygrał z siódemkę z Końskich 27:23, a ta zremisowała z UW Warszawa 31:31. W turnieju nie wystąpili w naszym zespole Grzegorz Tkaczyk i Piotr Grabarczyk.

Ostateczna kolejność turnieju: 1.Anilana Łódź, 2.KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, 3.UW Warszawa, 4.KSSPR Końskie. 

Oto wyniki naszej drużyny: 

*KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Anilana Łódź 30:34 (16:16). KSZO: Piątkowski, Kijewski, Sieniek – Chmielewski 1, Falasa 2, Jeżyna 2, Cukierski 2, Kogutowicz, Lazarowicz 2, Grabowski 7, Granat, Jędrzejewski 8, Wloskiewicz 5, Kowalczyk, Ćwięka, Jagiełło 1.

*KSZO – UW Warszawa 29:23 (14:14). KSZO: Piątkowski, Kijewski, Sieniek – Chmielewski 3, Falasa 8, Jeżyna, Cukierski 2, Kogutowicz 1, Lazarowicz 5, Grabowski 2, Granat, Jędrzejewski 1, Wloskiewicz 4, Kowalczyk 1, Ćwięka, Jagiełło 2.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *