Lidl i Żabka też grają z WOŚP

Już po raz dwunasty Lidl Polska łączy siły z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy w słusznej sprawie. Sieć prowadzi sprzedaż gadżetów oznaczonych serduszkiem WOŚP, z których zysk zostanie przekazany na realizację celów 29. W tym roku na półkach sklepów sieci znalazło się kilka oryginalnych gadżetów: kubek (19,99 zł/ 1 szt.), magnes (14,99 zł/ 1 szt.), smycz (14,99 zł/ 1 szt.), skarpetki (24,99 zł/ 1 para), torbę (29,99 zł/ 1 szt.), oraz T-shirt damski lub męski (49,99 zł/ 1 szt.).

Dodatkowo w sklepach trwa tradycyjna zbiórka pieniężna w sklepach Lidl, która potrwa aż do 31 stycznia. Klienci oraz pracownicy, którzy będą chcieli dołączyć do akcji WOŚP, będą mogli wrzucić gotówkę do skarbonek przy kasach. Zebrane środki zostaną przekazane Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Nie masz przy sobie gotówki, a chciałbyś wesprzeć 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? Od teraz możliwość wsparcia działań WOŚP za pomocą płatności kartą, jako jedyna w kraju sieć handlowa, daje Żabka. To już kolejny sposób umożliwiający bezgotówkowe wsparcie inicjatywy ? klienci, franczyzobiorcy, pracownicy sklepów i firmy mogą przekazać datki także za pomocą wpłaty do e-Skarbonki dostępnej na stronie sieci. W ponad 6 900 sklepach Żabka stanęły też tradycyjne kolorowe puszki Fundacji, do których można wrzucić gotówkę. Zbiórka datków trwa do dnia Finału, który w tym roku przeniesiono na 31 stycznia.

Decydując się na wsparcie WOŚP za pośrednictwem płatności kartą, można wskazać dowolnie wybraną przez siebie kwotę (kwota minimalna nie została określona). Żabka nie zapomniała także o osobach, które preferują wpłaty online, realizowane z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie. To dla nich udostępniła e-Skarbonkę dedykowaną wsparciu WOŚP.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *