Hat-tricki Jana Imiołka i Michała Palucha

*KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Powiślanka Lipsko 4:3 (1:1).
Bramki dla KSZO zdobyli: Bartosz Smuczyński w 16, Jan Imiołek w 80, 84 i 90 min.

*KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – OKS Opatów 7:1 (1:1).
Bramki dla KSZO zdobyli: Michał Paluch w 9, 76 i 81, Konrad Zaklika w 57 i 75, Paweł Kaczmarek w 82, Bartosz Szydłowski w 83 min.

Dziś, w sobotę, nasi piłkarze, rozgrywając gry kontrolne z Powiślanką Lipsko i OKS Opatów, zakończyli tygodniowy maraton sparingowy.
W spotkaniu z Powiślanką nasza drużyna przegrywała już 1:3, ale wykazała się świetnym finiszem i wygrała spotkanie. Niezwykle skutecznym graczem okazał się Jasiek Imiołek, który w ciągu ostatnich dziesięciu minut strzelił trzy gole, zapewniając KSZO wygraną. To był klasyczny hat-trick w wykonaniu pomocnika naszej druzyny.
Z kolei w meczu z OKS Opatów, podopieczni trenera Tadeusza Krawca remisowali po pierwszych 45 minutach. Po zmianie stron, opatowianie nie mieli już nic do powiedzenia. Cieszy nas skuteczność Michała Palucha, który podobnie, jak Jan Imiołek we wcześniejszym meczu z Powiślanką, także ustrzelił hat-trika.