Ile otrzymały zespoły ligowe KSZO na promocję miasta poprzez sport?

Gmina Ostrowiec Świętokrzyski rozstrzygnęła przetarg na ?Promocję miasta Ostrowca Świętokrzyskiego poprzez sport ? udział w rozgrywkach: pierwszoligowych piłki ręcznej mężczyzn, trzecioligowych piłki nożnej mężczyzn i drugoligowych siatkówki kobiet?.Piłkarze ręczni KSZO otrzymali 150 tys. zł, piłkarze nożni KP KSZO 1929 250 tys. zł, a siatkarki KSZO SMS 97 tys. zł.
Nasze drużyny, a więc KSZO, KP KSZO 1929 i KSZO SMS będą teraz musiały umieszczać nadruki herbu Ostrowca Świętokrzyskiego na koszulkach ligowych i treningowych oraz na dresach treningowych zawodników, w
których będą oni występować podczas rozgrywek, treningów oraz turniejów. Herb miasta wraz z adresem internetowym i linkiem urzędu miasta znajdzie się na stronach internetowych klubów. Poza tym, herb miasta będzie zamieszczany na plakatach informujących o meczach wszystkich drużyn, a w hali znajdą się benery reklamowe z herbem i nazwą miasta Ostrowca Świętokrzyskiego, a także adresem internetowym Urzędu Miasta.
Kluby będą też miały obowiązek publikowania przynajmniej dwa razy w okresie obowiązywania umowy informacje o współpracy z Gminą Ostrowiec Świętokrzyski w lokalnych mediach oraz na swej stronie internetowej.
Będą też udostępniały mediom lokalnym, regionalnym i ogólnopolskim, w tym także mediom elektronicznym, relacji i zdjęć lub innych zapisów z zawodów oraz trwałe dokumentowały wszystkie działania promocyjne. Wykonają ponadto plakat lub broszurę promującą Ostrowiec Świętokrzyski jako miasto wspierające sport oraz aktywne spędzanie czasu, nagrają i wyemitują 20- minutową audycję radiową promującą Ostrowiec Świętokrzyski jako miasto sportu jednorazowo podczas trwania umowy.
Promocja gminy obowiązywać będzie do 30 kwietnia w przypadku KSZO SMS, do 2 maja w przypadku KSZO oraz do 20 czerwca w przypadku KP KSZO 1929.

Print Friendly, PDF & Email

2 thoughts on “Ile otrzymały zespoły ligowe KSZO na promocję miasta poprzez sport?

 • 16 lutego 2021 at 11:51
  Permalink

  poz 2 – strata pieniędzy, to będzie antyreklama Ostrowca, ale radni wydawali nie swoje pieniadze

  Reply
  • 16 lutego 2021 at 12:25
   Permalink

   antyreklamą są Twoje żale i wypociny wylewane pod każdym artykułem dotyczącym naszego klubu

   Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *