Setne urodziny Weroniki Orzechowskiej (zdjęcia)

Niezwykła uroczystość odbyła się 18 lutego  br. w miejscowości Gierczyce, w gminie Wojciechowice.  Swoje 100  urodziny obchodziła mieszkanka gminy, pani Weronika Orzechowska. Z tej wyjątkowej okazji z życzeniami, kwiatami i upominkami spieszyli do jubilatki nie tylko członkowie najbliższej rodziny, ale też przedstawiciele Urzędy Gminy w Wojciechowicach.

Pani Weronika jest pogodna osobą. Wychowała sześcioro dzieci. Dziś jest szczęśliwą babcią, prababcią i praprababcią 14 wnucząt, 25 prawnucząt i 6 praprawnucząt. Swój jubileusz pani Weronika obchodziła wśród najbliższej rodziny oraz wójta gminy, Szymona Sidora i kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej, Agnieszki Krechowiak.

-Gratuluję wspaniałego jubileuszu. Niech zdrowie i pogoda ducha nie opuszczają pani przez długie lata -mówił wójt Szymon  Sidor, przekazując Pani Weronice piękny bukiet czerwonych róż.

Zwieńczeniem uroczystości było zdmuchnięcie  świeczek przez jubilatkę, na przygotowanym urodzinowym torcie. Nie zabrakło toastów i gromkiego ?Dwieście Lat? odśpiewanego przez gości. Przyłączamy się do gratulacji, życząc Pani Weronice dalszych długich lat w zdrowiu i pomyślności.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *