Oczyszczacze powietrza na każdą kieszeń

Szukasz oczyszczacza powietrza w dość niskiej cenie, ale z wysoką skutecznością oczyszczania powietrza? Idealną propozycją są produkty marki Xiaomi. Oczyszczacze zostały wyposażone w wysokiej jakości zestaw filtracyjny, w którego skład wchodzi  filtr klasy HEPA. Urządzenie usunie wszelkie zanieczyszczenia znajdujące się w powietrzu, takie jak: pyłki, roztocza, alergeny czy znajdujące się w smogu, pyły zawieszone PM10 i PM.2.5.

Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier 3H

Jednym z najpopularniejszych modeli marki Xiaomi jest Mi Air Purifier 3H. Dzięki wydajności na poziomie 380 m³/h, urządzenie jest w stanie skutecznie oczyścić powietrze w pomieszczeniach o powierzchni do 48 m². Oczyszczacz jest niewielkich rozmiarów. Problematyczna może być głośność pracy urządzenia. W trybie cichym emituje hałas na poziomie 32 dB. W takim przypadku oczyszczacz lepiej sprawdzi się w salonie niż sypialni. Oczyszczacz Xiaomi Mi Air Purifier 3H został wyposażony także w aplikację mobilną, za którego pomocą możemy sterować urządzeniem.

Jeszcze większa kontrola nad urządzeniem

Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier 3H jest kompatybilny z aplikacją “Mi Home”. Za jej pomocą  możemy sterować urządzeniem nawet będąc poza domem. Dzięki niej możemy także sprawdzić statystyki danych lub stworzyć harmonogram pracy oczyszczacza. Aplikacja jest kompatybilna z asystentami głosowymi.

Skuteczny system filtracji

Oczyszczacz  Xiaomi Mi Air Purifier 3H posiada trzy filtry przez które przepływa powietrze. 

  • Pierwszy jest filtr wstępny, który odpowiada za zatrzymywanie większych zanieczyszczeń, takich jak: kurz, sierść zwierząt czy włosy.
  • Następnie filtr True HEPA H13, który usuwa wszelkie najdrobniejsze zanieczyszczenia, w tym groźne składniki smogu – pyły zawieszone PM10 i PM2.5.
  • Na samym końcu znajduje się filtr z węglem aktywnym, który eliminuje lotne związki organiczne i neutralizuje nieprzyjemne zapachy.

W Xiaomi Mi Air Purifier 3H wykorzystano filtr 360 stopni, na którego składają się Filtr True HEPA i węgiel aktywny. Takie rozwiązanie gwarantuje aż 99,97% skuteczności w oczyszczaniu powietrza. Ponadto o konieczności wymiany filtra poinformuje nas specjalny wskaźnik.

Tryby i najważniejsze funkcje 

Oczyszczacz Xiaomi Mi Air Purifier to inteligentne urządzenie. Tryb automatyczny pozwala na optymalne dostosowanie przez urządzenie ustawień do warunków aktualnie panujących w pomieszczeniu. Natomiast w sterowaniu manualnym mamy do wyboru 3 szybkości pracy wentylatora – niską, średnią i wysoką. Xiaomi Mi Air Purifier 3H posiada także tryb sleep (poziom hałasu zostaje zredukowany do minimum) oraz tryb favorite (służy do ustawiania i zapisywania w aplikacji obszar powierzchniowy oraz wydajność oczyszczania). Tryby możemy ustawiać za pomocą wyświetlacza lub aplikacji mobilnej. Okrągły wyświetlacz informuje nas o aktualnej jakości powietrza w pomieszczeniu.

Podsumowanie –  Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier 3H 

Xiaomi Mi Air Purifier 3H to urządzenie na przysłowiową każdą kieszeń. Model ten charakteryzuje się niską ceną, ale przy tym dużą wydajnością. Oczyszczacz sprawdzi się w pomieszczeniach o powierzchni do 48 m². Niewielki rozmiar oraz minimalistyczny design sprawiają, że urządzenie idealnie wpasuje się w każde wnętrze. Wysokiej jakości system filtracyjny oczyszcza powietrze z wszelkich najdrobniejszych zanieczyszczeń. Dzięki aplikacji mobilnej oczyszczaczem możemy sterować nawet będąc poza domem.

Artykuł powstał we współpracy z GoodAIR.pl

 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *