Uroki hoteli dla dorosłych

Wyjeżdżając na wakacje, mamy różne oczekiwania względem hotelu i zakwaterowania. Nie każdy obiekt usatysfakcjonuje i spełni oczekiwania wszystkich gości. Duże znaczenie ma tu nie tylko okolica, ale również specyfika obiektu. Planując wyjazd z dziećmi, zwrócimy uwagę przede wszystkim na to, czy w ofercie są udogodnienia i atrakcje dla najmłodszych. Czy są sale zabaw, zajęcia z animatorami, krzesełka i przewijaki. Naturalne jest, że w takich miejscach będzie mnóstwo rodzin z małymi dziećmi, dlatego, jeśli wyjeżdżamy, aby solidnie odpocząć, lepszy będzie hotel, w którym wszyscy goście są dorośli. Skoro istnieją obiekty dedykowane dla rodzin z dziećmi, muszą być i takie, które są szczególnie przyjazne osobom dorosłym. Wychodząc naprzeciw takim właśnie niszowym potrzebom, powstał atrakcyjny i iście bajkowy Hotel Quadrille.

Czy wiesz, co sprawia, że hotele dla dorosłych cieszą się tak dużą popularnością?

Wyobraź sobie luksusowy pałac położony na uboczu, w którym panuje nieskazitelna cisza i spokój. Hol wejściowy wita czarno-białą posadzką, która zachęca do rozegrania partii szachów, wystrój subtelnie nawiązuje do baśniowych akcentów, a pomysłowo urządzone wnętrza tworzą wyjątkowy intymny klimat, sugerując, że właśnie weszliśmy do krainy czarów? Do pięknego świata bajkowej iluzji, gdzie można się w pełni zrelaksować i delektować ciszą, spokojem i błogim odpoczynkiem…

Koncepcja hotelu dla dorosłych skupia się bowiem na zrozumieniu i poszanowaniu jednej z najważniejszych potrzeb każdego dorosłego człowieka ? potrzeby dogłębnego relaksu i komfortowego wypoczynku z dala od hałasu i problemów dnia codziennego. Z dala od zabaw, śmiechów i głośnych spontanicznych reakcji osóbek najmłodszego pokolenia. Mając na uwadze komfort i dobre samopoczucie wszystkich gości, w Hotelu Quadrille nie spotkamy dzieci i młodzieży poniżej 16. roku życia.

Hotele dla dorosłych ? największe zalety

Największą zaletą hotelu dla dorosłych jest oczywiście to, że panuje w nim niezwykły spokój i intymna atmosfera, która pomaga cieszyć się wypoczynkiem ze świadomością, że nic nie może nam go przerwać ani zakłócić. Z tego też względu hotel jest doskonałym azylem dla osób, które pragną zaszyć się z dala od domu, by rozkoszować się niczym niezmąconą ciszą, spokojem i błogą harmonią.

W hotelu dla dorosłych na próżno nasłuchiwać krzyków i śmiechów bawiących się dzieci. Na próżno oczekiwać głośnych sprzeciwów i oznak niezadowolenia. Nikt nie będzie również płakał w restauracji i rzucał marchewką ze swojego talerza? Hotel bez dzieci nie posiada żadnych atrakcji dla najmłodszych, lecz może pochwalić się bogatą ofertą udogodnień dla dorosłych!

W Hotelu Quadrille goście mogą skorzystać z basenu, sauny, jacuzzi, łaźni parowej, strefy chłodzenia lodem, strefy relaksu ze słoneczną łąką i strefy cardio. Mogą udać się do luksusowego SPA na relaksacyjne masaże oraz zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało. Wśród propozycji, które również mogą pomóc naładować baterie i odzyskać pokłady energii jest wykwintny posiłek serwowany w renomowanej hotelowej restauracji oraz odprężający wieczór w klimatycznym pubie w podziemiach Pałacu.

Kto doceni uroki hoteli dla dorosłych?

Hotele dla dorosłych nie są wybierane przez gości przypadkowych. Najczęściej spotkamy tu singli i osoby bezdzietne, które nie zajmują się dziećmi na co dzień, więc tym bardziej nie widzą powodu, dla którego miałyby słuchać ich zabaw na wakacjach.

Wypoczywają tu również osoby starsze, które preferują spokojne formy relaksu i rodzice poszukujący chwili wytchnienia. Nawet najbardziej troskliwi rodzice, którzy uwielbiają spędzać czas ze swoimi dziećmi, potrzebują czasem pobyć sami, tylko we dwoje. Pary cieszą się już oczywiście z samej możliwości wyjazdu i odpoczynku od sprawowania nad dziećmi nieustannej opieki, jednak, aby rozkoszować się pełnią relaksu, spokoju nie powinny zakłócać żadne pociechy. W hotelu dla dorosłych mogą mieć całkowitą pewność, że tego unikną.

Obiekty bez dzieci to doskonała opcja na weekend we dwoje, kilka dni urlopu, romantyczne zaręczyny, uroczystą rocznicę ślubu, Walentynki, wieczorki kawalerskie, wieczory panieńskie, a także wesela! Coraz więcej Par Młodych decyduje się na przyjęcia weselne bez udziału najmłodszych członków rodziny. Dzieci wymagają bowiem dużo uwagi, grymaszą, marudzą i są bardzo absorbujące. Lubią znajdować się w centrum zainteresowania, ale ten wieczór zdecydowanie nie do nich należy…

Hotele dla dorosłych doskonale nadają się na przyjęcia weselne bez dzieci. Dlatego też Pary, które marzą o takim właśnie weselu, powinny zainteresować się specyfiką hotelu…

Artykuł powstał we współpracy z https://quadrille.pl/hotel-dla-doroslych/

Print Friendly, PDF & Email