Tenisiści O.S.T. Winner najlepsi w Stalowej Woli!

Trwa świetna passa ostrowieckich tenisistów. Zbigniew Dąbrowski i Kamil Kozakiewicz ponownie zagrali w finale kategorii +45 turnieju Polskiej Ligi Tenisa.
Tym razem nasi czołowi zawodnicy zmierzyli się w Otwartych Zimowych Mistrzostwach Stalowej Woli. Ponownie górą był Dąbrowski, który pokonał Kozakiewicza 4/2 4/1. Wcześniej ostrowczanie zagrali w fazie grupowej i tam Zbyszek wygrał po dramatycznym meczu 3/4 4/3 11/9. Obydwaj pewnie pokonali jeszcze M. Kulę i zameldowali się w fazie pucharowej.
W drodze do finału Dąbrowski i Kozakiewicz odnieśli pewne zwycięstwa. Zbyszek wygrał z J.Wilczyńskim 4/0 4/0 i W.Demskim 4/1 4/1. Kamil zaś ograł R.Pielecha 4/0 4/0 i M.Derenia 4/2 4/3.
W turnieju wzięli udział jeszcze Roman Jagodziński i Marek Kaczmarczyk. Mimo dzielnej postawy nie udało im się wyjść z grupy. Jagodziński pokonał S.Bocheńskiego 4/0 1/4 11/9 i uległ M.Dereniowi 3/4 2/4. Kaczmarczyk przegrał z J.Wilczyńskim 1/4 3/4 i Z.Kułągą 1/4 0/4.
W klasyfikacji generalnej kategorii +45 Polskiej Ligi Tenisa Zbigniew Dąbrowski awansował na czwarte miejsce. Kamil Kozakiewicz jest dziewiąty, Roman Jagodziński zajmuje 70 miejsce, a Marek Kaczmarczyk 79 miejsce.