Waterpoliści KSZO nie dali szans Neptunowi w ekstraklasowym meczu

Ekstraklasa piłki wodnej. *Neptun Łódź – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 13:22 (3:4,5:7,2:9,3:2).

Bramki zdobyli: Bartosik 2, Idzikowski 2, Szląszkiewicz 2, Kochański 3, Nadbrzuchowski, Krakowiak 5, Woźniak, Walesic, Staniszewski 5.

Piłkarze wodni KSZO pokonali dziś w Łodzi tamtejszy Neptun w pierwszym, weekendowym meczu obu zespołów. Nasi waterpoliści od początku meczu mieli zdecydowaną przewagę i kontrolowali wydarzenia w wodzie. Tylko w drugiej kwarcie rywale zbliżyli się do naszego zespołu na dwie bramki różnicy. Trzecia kwarta była popisowa w wykonaniu podopiecznych trenera Roberta Serwina. Ostatnią kwartę spotkania ostrowczanie rozpoczynali więc przy stanie 20:10! Szkoda, że w tej części gry kilkakrotnie obili słupek bramki łódzkiej, nie byli już tak skuteczni, bo wygrana mogłaby być jeszcze bardziej okazała.

Drugi mecz pomiędzy Neptunem, a KSZO zostanie rozegrany jutro, w niedzielę, w samo południe.
KSZO w Łodzi występuje w następującym składzie: Jan Skaliński, Bartosz Kośka – Sebastian Bartosik, Daniel Idzikowski, Igor Szląszkiewicz, Jakub Kochański, Kacper Nadbrzuchowski, Maksymilian Krakowiak, Igor Ostrowski, Brajan Nochelski, Dariusz Woźniak, Maksymilian Walesic, Wiktor Staniszewski. Trenerzy: Robert Serwin i Mariusz Stawecki.