FitBOX – dieta pudełkowa, prosty sposób na zrzucenie kilogramów!

Marzysz o szczupłej sylwetce na lato lub przeciwnie chcesz utrzymać masę mięśniową? Nie masz czasu lub umiejętności na przygotowanie zdrowych posiłków? Catering dietetyczny FitBOX zrobi to za Ciebie!

Przy współpracy z dietetykiem przygotowaliśmy różnorodne diety z możliwością doboru kaloryki do Twoich potrzeb. Diety te wyróżniają się jakością i łatwością w zastosowaniu. Mogą składać się z 3 lub 5 pełnowartościowych posiłków, serwowanych w estetycznych i wygodnych opakowaniach, które możesz zabrać wszędzie ze sobą.
Fitboxy dowozimy codziennie wieczorem, również na weekendy, abyś już od rana mógł zdrowo i regularnie się odżywiać!

Zdajemy sobie sprawę, że przy wyborze diety wiele zależy od Twoich upodobań, stanu zdrowia, alergii, stylu życia czy też celów dietetycznych. Dlatego nasz wykwalifikowany zespół przygotowuje dla Ciebie kilka różnych rodzajów diet m.in. DIETĘ WEGETARIAŃSKĄ, DIETĘ BEZ RYB, DIETĘ KETOGENICZNĄ oraz ŚRÓDZIEMNOMORSKĄ. Z potrzeby naszych Klientów wprowadziliśmy również diety dla osób chorujących na cukrzycę, Hashimoto czy celiakię. Dieta pudełkowa zapewnia większą ilość posiłków, w równych odstępach czasu i przede wszystkim różnorodnych! Zapobiega to uczuciu głodu, a także nadmiernym wahaniom cukru we krwi. Stosowanie się do diety oraz regularność przyczynia się do długotrwałych rezultatów oraz zapewnia energię na cały dzień. A pamiętaj, że zdrowie zaczyna się od jedzenia! 😉

Skorzystaj z naszej diety lub wypróbuj startowy FitBOX już za 29 zł i przekonaj się sam o jakości i świeżości wszystkich składników, warzyw, mięs i ryb. Delektuj się niebanalnymi posiłkami zainspirowanymi kuchniami z różnych zakątków świata.

Dowozimy codziennie ze Stalowej Woli do Opatowa, Ostrowca Świętokrzyskiego oraz okolic. Jeżeli nie jesteś pewien czy dojeżdżamy do Twojej miejscowości, napisz do nas!

Więcej informacji oraz cennik na naszej stronie www.fitbox.com.pl lub pod nr telefonu 690 957 220. Jeżeli masz więcej pytań, nie wiesz jaką kalorykę wybrać dla Siebie lub bliskich, napisz na fitbox.dieta@gmail.com, a nasz DIETETYK pomoże fachowo w doradztwie.

Print Friendly, PDF & Email