Szukamy restauracji do nowej edycji ?Kuchennych Rewolucji?

Twórcy przebojowego programu ?Kuchenne Rewolucje? szukają w naszym regionie restauracji do nowej edycji programu. Czy może znajdą się chętni w Ostrowcu Świętokrzyskim lub okolicy i dołączą do ?Gospody Jagody?, którą już odwiedziła Magda Gessler z ekipą?
Jeśli jacyś lokalni restauratorzy z regionu chcieliby dokonać zmian w swoim lokalu, poprawić PR restauracji, a przede wszystkim poradzić się naszej ekspertki, jak dobrze gotować i jeszcze lepiej zarządzać restauracją, powinni dzwonić pod nr tel. 724 900 109 lub kontaktować się pisząc na maila: restauracje@tvn.pl. Tym bardziej, że w obecnej, nieciekawej dla wielu branży sytuacji, tego typu pomoc może okazać się istotna dla jakiejś restauracji i pozwoli wyjść jej z impasu.
Jak udało nam się ustalić, udział w programie jest całkowicie bezpłatny, a nagrania odbywają się ścisłym w reżimie sanitarnym.
Na ekranie TVN obecnie w każdy czwartek o godz.21.30 możemy oglądać premierowe odcinki trzynastej już serii ?Kuchennych Rewolucji?. Ten sezon różni się od poprzednich, choć i tym razem nie brakuje dużych emocji. Obecnie, gdy coraz więcej barów i lokali zamyka się lub zawiesza swoją działalność, pomoc znanej restauratorki będzie potrzebna jeszcze bardziej niż zwykle. Jak w dobie pandemii właściciele poradzą sobie z ?kuchennymi rewolucjami?? Restauratorzy muszą odnaleźć się w nowej rzeczywistości i niełatwych warunkach pracy. W tym trudnym dla gastronomii czasie z pomocą przychodzi Magda Gessler.
Na kulinarnej mapie programu są m.in. Łódź, Częstochowa, Toruń czy Pogorzelice. A w miniony czwartek zobaczyliśmy, jak wyglądała w rewolucja w ?Barze u Skwarka? w Pogorzelicach. 

Print Friendly, PDF & Email

One thought on “Szukamy restauracji do nowej edycji ?Kuchennych Rewolucji?

  • 9 kwietnia 2021 at 15:01
    Permalink

    MAGDA WYMIATA ! Wczorajszy odcinek „MĄKI I MAGII” REWELACJA ! Ostro pojechała i zasłużenie po pseudo-restauratorach bez pojęcia i grama talentu 🙂

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.