KSZO nie ma sobie równych. Czternaście zwycięstw pływaków KSZO w Kielcach

Podczas rozgrywanej w Kielcach 2 rundy Dużej Świętokrzyskiej Ligi Pływackiej pływacy ostrowieccy nie mieli sobie równych.

Pływacy KSZO, którzy zgromadzili 29832 pkt. triumfowali w zawodach i wyprzedzili: Koronę-Swim Kielce  – 13875 pkt., Salos Cortile Kielce – 12732 pkt., Barakudę Starachowice – 12422 pkt., Unię  Busko Zdrój – 7974 pkt., Orkę MOSiR Kielce – 3438 pkt., Wodnika Końskie – 1638 pkt., Centrum Staszów – 904 pkt. i TS Połaniec – 738 pkt.

Jeśli chodzi o najlepsze wyniki według punktów, to w Kielcach w klasyfikacji dziewcząt 14-16-letnich zwyciężyła Zuzanna Kamińska, a Alicja Sulik była trzecia. W gronie zawodniczek 13-letnich triumfowała Beata Woźniak, w gronie 12-lenich na trzeciej pozycji uplasowała się Laura Gil. Natomiast w gronie zawodników 16-letnich i starszych na drugim miejscu znalazł się Kajetan Radkiewicz, a na trzecim Jan Król.

Po dwóch rundach pływacy KSZO zgromadzili 68993 pkt. i wyprzedzają: Barakudę Starachowice – 25737 pkt., Salos Cortile Kielce – 19205 pkt., Unię Busko Zdrój – 17184 pkt., Koronę Swim Kielce – 13875 pkt., Orkę MOSiR Kielce – 7420 pkt., Wodnika Końskie – 3637 pkt., TS Połaniec – 1888 pkt., Centrum Staszów – 1530 pkt. i Fokę Sandomierz – 0 pkt.

Po dwóch rundach w klasyfikacjach indywidualnych nasi zawodnicy zajmują następujące lokaty: 2.Amelia Beksińska, 3.Laura Gil (dziewczęta 12-letnie), 1.Franciszek Grzesik, 3.Rafał Kępiński (chłopcy 12-letni), 1.Beata Woźniak (dziewczęta 13-letnie), 1.Zuzanna Kamińska, 2.Zofia Sadłos, 3.Malwina Szafrańska     (dziewczęta 13-letnie), 2.Gabriela Iżewska (dziewczęta  16-letnie i starsze), 1.Wiktor Rajca, 2.Kajetan Radkiewicz, 3.Dawid Majsak (chłopcy 16-letni i starsi).

A oto miejsca pływaków KSZO na pudle w Kielcach:

50 m grzbietowy kobiet. *16 lat i starsi: 3.Petrykowska Adrianna 31.63 *14 – 15 lat: 1.Sulik Alicja 31.63; 3.Sadłos Zofia 34.37; 5.Szafrańska Malwina 34.63 *12 lat: 3.Gil Laura 34.94 *1.Król Jan 26.35 *12 lat: 1.Grzesik Franciszek 33.86; 2.Budzeń Patryk 35.95

400 m zmienny. *16 lat i starsi: 2.Banaczkowska Aleksandra 5:36.33 *16 lat i starsi: 2.Skierniewski Filip 5:17.89; 3.Kesler Michał 5:26.34

100 m klasyczny kobiet. *14 – 15 lat: 1.Kamińska Zuzanna 1:12.82; 2.Sulik Alicja 1:19.91 *12 lat: 1.Beksińska Amelia 1:27.34; 3.Górniak Adrianna 1:31.21

100 m klasyczny. *14 – 15 lat: 2.Mazan Mikołaj 1:15.22 *13 lat: 3.Tobiszewski Mikołaj 1:41.67 *12 lat: 3.Kalita Michał 1:27.03 *14 – 15 lat: 3.Sadłos Zofia 31.24 *13 lat: 1.Woźniak Beata 32.79 *12 lat: 1.Kisiel Julia 35.59; 2.Gil Laura 36.77; 3. Jama Michalina 38.27

50 m motylkowy. *16 lat i starsi: 3.Król Jan 26.28 *14 – 15 lat:  2.Kotwica Jakub 29.55 *13 lat: 1.Tobiszewski Mikołaj 39.75; 3.Michalczyk Bartosz 42.78 *12 lat: 1.Grzesik Franciszek 31.53

200 m dowolny. *14 – 15 lat: 2.Kamińska Zuzanna 2:15.58; 3.Szafrańska Malwina 2:17.33 *13 lat: 1.Woźniak Beata 2:19.91 *3.Kisiel Julia 2:33.85

200 m dowolny mężczyzn. *16 lat i starsi: 2.Radkiewicz Kajetan 1:56.57 *14 – 15 lat: 2.Kotwica Jakub 2:13.13 *12 lat: 3.Kępiński Rafał 2:37.53

4×100 m kobiet: *16 lat i starsi: 3.KSZO – 4:57.33 (Petrykowska Adrianna, Woźniak Beata, Jonaszek Julia, Celińska Wiktoria) *14 – 15 lat: 1.KSZO – 4:37.63 (Sulik Alicja, Kamińska Zuzanna, Sadłos Zofia, Szafrańska Malwina) *12 lat: 1.KSZO – 5:23.00 (Gil Laura, Beksińska Amelia, Kisiel Julia, Jama Michalina); 3.KSZO 4 – 5:50.22 (Sulik Hanna, Górniak Adrianna, Zagraj Zuzanna, Kozub Amelia)

4×100 m zmienny mężczyzn: *16 lat i starsi: 1.KSZO – 4:03.98 (Król Jan, Wolski Kuba, Majsak Dawid, Szeleźniak-Białkowski Julian) *13 lat: 2.KSZO 5 – 5:47.62 (Rdzanek Mikołaj, Wicha Antoni, Kogut Bartosz, Tobiszewski Mikołaj *12 lat: 2.KSZO – 5:14.67 (Budzeń Patryk, Kalita Michał, Kępiński Rafał, Grzesik Franciszek)

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *