Piętnastoletnia ostrowczanka Wiktoria Tadej Miss Polski Nastolatek UK i Ireland? (zdjęcia)

Piętnastoletnia ostrowczanka Wiktoria Tadej znalazła się w finale konkursu Miss Polski UK i Ireland oraz Miss Polski Nastolatek UK i Ireland.

Uroczysta gala, na której ogłoszone zostaną wyniki, odbędzie się 3 lipca w Londynie. Trwa internetowe zbieranie i liczenie głosów. Ci z ostrowczan, którzy chcieliby pomóc Wiktorii w osiągnięciu końcowego sukcesu, mogą oddać głosy wchodząc na platformę http://misspolski.uk/c-wiktoria-tadej/


Wiktoria Tadej ma 15 lat i na co dzień mieszka w Doncaster. Mierzy 158 cm wzrostu. Ma brązowe włosy i piękne, zielone oczy. Wiktoria uwielbia podróże oraz aktywność fi zyczną. Chętnie trenuje boks i fitness, zumbę, a także pasjami jeździ na rolkach. Uwielbia zajęcia plastyczne i… puszczanie baniek mydlanych.


-Zgłosiłam się do konkurs, aby zrealizować jedno z moich marzeń i abym mogła dalej rozwijać się w tym kierunku – mówi nam Wiktoria.
Konkurs Miss Polski to wydarzenie, które cieszy się wieloletnim doświadczeniem i niepodważalną renomą wśród znawców świata piękna i mody. W Wielkiej Brytanii i Irlandii konkurs reaktywowano po sześcioletniej przerwie i od razu stał się sukcesem zarówno medialnym, jak i społecznym, wywołującym ogromne poruszenie. Wystartował w 2017 roku, choć wówczas jedynie z kategorią Miss Polski UK&Ireland.


Wiktoria, jak podkreśla jej mama Agnieszka, w Ostrowcu Świętokrzyskim uczęszczała do PSP Nr 14. W Anglii Wiktoria zdobyła tytuł złotego studenta w 2019 roku za osiągnięcia w nauce.
-Wiktoria kocha zwierzęta. Jest bardzo wrażliwą osobą na ludzką krzywdę i cierpienie. To też optymistka ciesząca się każdą chwilą swojego życia. Nigdy się nie poddaje ? mówi o córce Agnieszka Tadej.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *