„Black&White” najlepszy w Polsce. 13 medali ostrowieckiego klubu

Na rozgrywanych w Szczecinku Mistrzostwach Polski w Fitness Dzieci ekipa ostrowieckiego „Black&White” okazała się najlepsza w Polsce.
Złote medale wywalczyli: Alicja Sulik, Natalia Bugajska, Blanka Walczyk i Filip Borowski. Po srebrne krążki sięgnęli: Agata Suszko, Zuzanna Jarecka, Macelina Żmuda, Marcel Borowski. Brązowe medale padły łupem: Kamili Rycombel, Gabrieli Klepacz, Jagody Strzębskiej, Nikoli Mikołajek i Nikoli Dukielskiej.
Na czwartych pozycjach uplasowały się: Iga Pasterczyk, Hanna Mazur, Wiktoria Różalska, Kamila Mikos, Blanka Lach, na piątych: Maria Mazurek i Emilia Wojtas, a na szóstych: Roksana Janda, Nadia Żmuda, Marcela Mozal.
Nic dziwnego, że w klasyfikacji drużynowej prowadzony przez trenerów Joannę i Grzegorza Kępów „Black&White” nie miał sobie równych i wywalczył tytuł najlepszego klubu w Polsce.

Nasz klub na mistrzostwach w Szczecinku reprezentowały także: Lena Kalita, Maja Maciąg, Michalina Lenart, Amelia Działak, Maria Kabała, Tatiana Kraus, Marcelina Sołtysiak, Marcelina Es, Aleksandra Krawiec, Amelia Kucharska, Katarzyna Machula, Zuzanna Mazur, Liwia Delegiewicz, Helena Mroczek, Emilia Banaszczyk, Aleksandra Pietrzykowska i Julia Fudalewska.

Najlepsi nasi zawodnicy 12 czerwca wystartują w Mistrzostwach Świata Dzieci w Fitness, które co roku rozgrywane są w Serbii.

fot. https://www.facebook.com/blackandwhite.trenerzy

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *