Nareszcie odmrożenie branży fitness. Dzień Otwarty w Fitness Klub Centrum

Fitness Klub Centrum z utęsknieniem przyjął decyzje o odmrożeniu branży fitness.

Zgodnie z wytycznymi w obiekcie może przebywać jednorazowo 50 osób. Klubowicze bardzo dbają o przestrzeganie wszelkich zaleceń sanitarnych, włącznie z  odwołaniem treningów w sytuacji podejrzenia zakażenia lub choroby Warto też dodać, że instruktorzy oraz cały personel klubu został zaszczepiony. Gospodarze  obiektu zachęcają wszystkich do powrotu na sale treningowe i oferują szeroką gamę usług: od indywidualnych treningów na siłowni ? również na kilku nowych urządzeniach –  po atrakcyjne zajęcia grupowe, do których należą: cieszące się wielka popularnością od wielu lat  zajęcia Step ? dynamiczny aerobik na specjalnych platformach w rytmie muzyki, trening Brzuch –  Pośladki oferujący  ćwiczenie tych części ciała, taneczne zajęcia Zumby oraz wyciszające i rehabilitacyjna zajęcia Pilates.  Wracają również zajęcia Tabaty  z elementami CrossFit.

W Fitness Centrum Team pojawi się  ponadto nowy instruktor ? na co dzień trener ostrowieckich siatkarek ? Piotr Brodawka. Klubowicze ceniący treningi indywidualne mogą skorzystać z efektywnego i skutecznego treningu  elektrostymulacji mięśniowej, w którym indywidualnie dobrany zestaw  ćwiczeń połączony jest z impulsem elektrycznym.

Aby  przywitać stałych bywalców i zachęcić nowe osoby  Fitness Klub Centrum zorganizował Dzień Otwarty, podczas którego nie tylko udostępniono dla wszystkich chętnych siłownię, ale także poprowadzono maraton fitness. Były zajęcia Cross z elementami Tabaty, Pilates, taneczne zajęcia Zumby, a ?na deser? dynamiczny Step. Wszystkie zajęcia były bezpłatne. Odbyły się również atrakcyjne konkursy i konkurencje sportowe, podczas których można było wygrać: odżywki, koszulki, ręczniki, bidony i karnety klubowe.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *