Uwaga, Basia wróciła!

Barbara Romanowska, która pod panieńskim nazwiskiem Bawół występowała w barwach KSZO jeszcze w Orlen Lidze, jest pierwszym transferem drugoligowego KSZO SMS.

Basia jest obecnie trenerką Volley Stars, a na co dzień  pracuje jako księgowa w Świętokrzyskiej Farmie. Z pewnością była kapitan KSZO służyć teraz będzie młodym zawodniczkom i radą i ogromnym, siedemnastoletnim doświadczeniem gry w profesjonalnej siatkówce.

Przypomnijmy, że Barbara Romanowska pochodzi z Kędzierzyna-Koźla. Jest wychowanką MMKS Kędzierzyn-Koźle. Pół swojego życia spędziła na hali sportowej jako siatkarka. Grała w zespołach z Łańcuta, Opola, Mysłowic, a w Orlen Lidze Legionovii Legionowo. Co chwilę przeprowadzała się do innego miasta, by móc spełniać się jako sportowiec. W 2013 roku trafiła do Ostrowca Świętokrzyskiego i już w nim została, znajdując w naszym mieście miłość i radość swojego życia. Zakończyła przygodę z siatkówką, a rozpoczęła z Akademią Volley Stars i Farmą Świętokrzyską.

Siatkarski, drugoligowy KSZO SMS poszukujemy wartościowej rozgrywającej.  Z pięciu zawodniczek, które kończą naukę w szkole mistrzostwa sportowego na kontynuowanie gry w naszym klubie zdecydowały się Oliwia Błaszczyk i Martyna Żurawska.

Nasz klub przedłużył także umowę sponsorską z Hyundai Prasek.

Print Friendly, PDF & Email

One thought on “Uwaga, Basia wróciła!

  • 2 czerwca 2021 at 21:48
    Permalink

    Katarzyna Brojek

Comments are closed.