Inoar Pos Progress czy warto wybrać ten zestaw?

Właśnie spełniłaś swoje marzenie o idealnie prostych włosach i poddałaś je zabiegowi keratynowego prostowania? Możesz cieszyć się doskonale wygładzonymi i lśniącymi włosami bardzo długo, jeśli będziesz stosować kosmetyki przeznaczone specjalnie do pielęgnacji włosów prostowanych keratynowo. Doskonale sprawdzi się zestaw Inoar Pos Progress. Dowiedz się, czy warto go wybrać.

Właśnie spełniłaś swoje marzenie o idealnie prostych włosach i poddałaś je zabiegowi keratynowego prostowania? Możesz cieszyć się doskonale wygładzonymi i lśniącymi włosami bardzo długo, jeśli będziesz stosować kosmetyki przeznaczone specjalnie do pielęgnacji włosów prostowanych keratynowo. Doskonale sprawdzi się zestaw Inoar Pos Progress. Dowiedz się, czy warto go wybrać. 

Keratynowe prostowanie włosów –

zachowaj efekty na dłużej 

Każdy rodzaj włosów wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Również włosy po zabiegu keratynowego prostowania potrzebują odpowiednio dobranych kosmetyków. Dlaczego warto stosować produkty przeznaczone specjalnie do pielęgnacji po keratynowym prostowaniu?

Keratynowe prostowanie włosów polega na wprowadzenia do ich wnętrza keratyny, czyli głównego budulca włosa. Z upływem czasu i różnych czynników keratyna może się wypłukiwać. Producenci podają różne okresy trwałości efektów po zastosowaniu danych produktów, na przykład od 3 do 5 miesięcy. Oczywiście, efekty mogą utrzymać się tak długo, ale pod warunkiem, że stosuje się kosmetyki uzupełniające braki w strukturze włosa

Inoar Pos Progress –

dlaczego warto stosować?

Jeśli i Ty poddałaś swoje włosy zabiegowi keratynowego prostowania i chcesz utrzymać idealnie proste włosy jak najdłużej, stosuj szampon i odżywkę Inoar. 

Dlaczego warto używać kosmetyków z tego zestawu? W skład tych produktów wchodzi wiele cennych składników, które odpowiadają za poprawę stanu zarówno włosów, jak i skóry głowy. Kreatyna doskonale wzmacnia włosy i eliminuje problem wypadania. Z kolei naturalny olejek z kiełków pszenicy nawilża, uelastycznia i sprawia, że włosy stają mniej podatne na wypadanie i mniej łamliwe. Ponadto hamuje nadmierne wydzielanie sebum, dzięki czemu pomaga w uporaniu się z problemem przetłuszczającej się skóry głowy. 

Stosowanie szamponu i odżywki Inoar odbudowuje strukturę włosów, dzięki czemu efekty keratynowego prostowania będą utrzymywać się znacznie dłużej niż w przypadku używania zwykłych kosmetyków. 

Po keratynowym prostowaniu nie powinno się używać środków zawierających SLS i sole, ponieważ substancje te niekorzystnie wpływają na stan włosów i mogą wypłukiwać keratynę oraz wysuszać włosy. Szampon i odżywka Inoar Pos Progress nie zawierają soli i SLS ani żadnych innych składników, które mogą zmniejszyć efektywność zabiegu keratynowego prostowania włosów. 

W salonie i w domu

Keratynowe prostowanie stało się bardzo popularne w ciągu ostatnich lat. Można je wykonać w wielu salonach fryzjerskich. Jednak dzięki temu, że keratyna, mimo że jest to produkt profesjonalny, jest ogólnie dostępna dla każdego, możliwe jest wykonanie zabiegu keratynowego prostowania w domu. Możesz zrobić to sama albo poprosić kogoś o pomoc. 

Niezależnie od tego, gdzie wykonałaś keratynowe prostowanie, warto jest utrwalić efekty stosując odpowiednie produkty. Wybierz Inoar Pos Progress w sklepie fryzomania.pl (z kodem: POS2000 kupisz jeszcze taniej!) jeśli chcesz cieszyć się idealnie prostymi, gładkimi i lśniącymi włosami na dłużej. Odpowiednia pielęgnacja to klucz do optymalnych efektów. Kosmetyki te można stosować zarówno po zabiegu keratynowego prostowania, jak i niezależnie od tego. Możesz używać tych produktów na co dzień, w celu poprawy wyglądu i kondycji kosmyków. Ciesz się pięknymi włosami dzięki szamponowi i odżywce Inoar Pos Progress.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.