Urządź swój salon barberski – sprawdź, jakie meble muszą w nim być!

Prowadzisz swój salon barberski i zastanawiasz się, jak go urządzić? Podpowiemy Ci! Dowiedz się, jakie meble powinny znaleźć się w profesjonalnym salonie barberskim.

Profesjonalne meble barberskie 

Na początku warto zwrócić uwagę na cechy, jakie powinny mieć dobrej jakości meble do salonu barberskiego. Wybierając wyposażenie powinieneś pamiętać, że najważniejszy jest klient. Aby zapewnić mu komfort podczas wizyt w Twoim salonie, wybierz wygodne fotele barberskie i myjnie, bo to właśnie na nich klienci spędzają najwięcej czasu w barbershopie. Takie meble powinny mieć wygodne, regulowane oparcia, zagłówki, podnóżki i podłokietniki, tak by klient mógł się w nich wygodnie ułożyć. 

Meble do salonu barberskiego powinny być solidne, dlatego ważne jest, by były wykonane z dobrej jakości materiałów, które dodatkowo są łatwe do czyszczenia. Dzięki temu utrzymasz je w dobrym stanie przez wiele lat – twierdzi Ania ze sklepu www.wyposazenie-salonu-fryzjerskiego.pl

Kompletując meble do salonu barberskiego należy również mieć na uwadze ich wygląd. To oczywiste, ponieważ salony barberskie to specyficzne miejsca, dlatego i meble do nich powinny być wyjątkowe. 

Jakie meble powinny znaleźć się w salonie barberskim?

Pierwszym i najważniejszym meblem w Twoim salonie musi być fotel barberski. Fotele barberskie cechują się tym, że są szerokie, zatem i wygodne. Dodatkowo poziom komfortu podnosi regulowana wysokość zagłówka i możliwość rozłożenia oparcia, by wygodnie wykonać zabiegi na brodzie. Ponadto fotel barberski posiada regulowany podnóżek i podłokietniki, dzięki czemu z łatwością można go dopasować do potrzeb klienta.

Kolejne miejsce zajmuje myjnia barberska. W przypadku myjni obowiązują zasady takie jak w przypadku fotela, więc od razu przejdę do kolejnego punktu – konsole barberskie. 
Profesjonalna konsola barberska często posiada wbudowaną umywalkę oraz szeroki, duży blat. To znacznie ułatwia pracę, ponieważ na dużej powierzchni możesz swobodnie odkładać niezbędny sprzęt barberski i mieć go zawsze pod ręką. 

W salonie barberskim warto mieć także hokery i pomocniki. Te elementy wyposażenia znacznie ułatwią Ci pracę. 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *