Nie przestajemy się emocjonować EURO 2020!

Polscy kibice dzielą się obecnie na kompletnie zaskoczonych porażką z niżej notowaną Słowacją i tych przyzwyczajonych do rozgrywania przez biało ? czerwonych wyłącznie trzech meczów na dużych turniejach. Mimo zmiany nastrojów mecz z Hiszpanią jest obstawiany jeszcze chętniej niż spotkanie z naszymi południowymi sąsiadami.W kuponach bukmacherskich zawartych na mecz Polska ? Słowacja ciężko było doszukać się pesymistów. Po wstydliwej porażce i przed meczem w Sewilli nastroje fanów zakładów odwróciły się o 180 stopni podobnie jak nastroje społeczne. Aż 97% stawek zakładów w Superbet zostało zawartych na zwycięstwo Hiszpanii. Tylko 0,5% typerów ma nadzieję na szczęśliwy remis, a 2,5% liczy na cud.
Tych brutalnych danych nie zmieniła oczywiście konferencja prasowa z udziałem Jana Bednarka, który wyraził nadzieje na wygraną i zapewnił że nasza drużyna będzie w defensywie niczym polska husaria. Warto jednak dodać, że bukmacher rozliczy zagrania jako wygrane już przy dwubramkowej przewadze dowolnej typowanej drużyny oraz rozliczy wygraną Polaków, gdy ci strzelą dwa gole w jakimkolwiek momencie meczu. Scenariusz odrobienia dwubramkowej straty w drugiej połowie jest zatem marzeniem każdego z obstawiających kibiców.
Liczba zakładów i stawek zawieranych na Polska ? Hiszpania bardzo dynamicznie zaczęła rosnąć po naszym meczu w Petersburgu, jakby gracze utwierdzili się w przekonaniu, że w ?meczu o wszystko? nie ma co liczyć na podjęcie równorzędnej walki z ekipą Luisa Enrique. Gospodarze są faworytem także analityków, więc kurs na ich zwycięstwo wynosi 1.42. Zdarzenie to jest chętnie łączone razem ze zwycięstwem Francji w rozgrywanym także w sobotę meczu z Węgrami.
Jednym z popularniejszych zakładów z dużo wyższym przelicznikiem jest typ, że Hiszpania wygra mecz i strzeli gole w obu połowach (kurs 2.45).
Według opinii wielu kibiców największym rozczarowaniem meczu Polska ? Słowacja była postawa Roberta Lewandowskiego. Najwyraźniej typerzy wierzą w sportową złość i chęć rehabilitacji piłkarza Bayernu, bo wielu stawia zakład łączony na minimum po jednym golu ?Lewego? i Moraty (kurs 7.0).
Dla największych optymistów jest dostępny zakład, że Lewandowski strzeli gola, Polska wygra mecz i obie drużyny trafią do bramki przeciwnika. Na śmiałków czeka ponad dwudziestokrotnie wyższa wygrana.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *