Z forhendu. Marcin Nartowski i Dariusz Szczodrak zwycięzcami Nocnego Turnieju Deblowego (zdjęcia)

W nocy z piątku na sobotę na kortach O.S.T. Winner w Nietulisku Dużym odbył się I Nocny Turniej Deblowy. W zawodach wzięło udział 8 par. Najlepsi okazali się Marcin Nartowski i Dariusz Szczodrak, którzy w finale pokonali Sebastiana Dwojaka i Rafała Lipczyńskiego 4/0 1/4 10/6. W meczu o 3 miejsce Grzegorz Gromski i Jarosław Lipicki wygrali z Michałem Bartoszem i Pawłem Ozimkiewiczem 4/1 4/3. Nie udało się wywalczyć awansu do półfinału parom: Roman Jagodziński/Joanna Targowska, Robert Michalak/Józef Brodawka, Adam Słapek/Marcin Szymański i Mirosław Orłowski/Dawid Ludynia. Na słowa uznania zasługuje postawa pary  Roman Jagodziński/Joanna Targowska – Majerek. Skazywany na pożarcie jedyny mikst zawodów poczynał sobie bardzo dzielnie i wywalczył 4 pkt. w fazie grupowej. Organizatorzy dziękują wszystkim uczestnikom za udział w turnieju. Szczególnie podziękowania za pomoc w organizacji zawodów należą się Mirosławowi Orłowskiemu, Marcinowi Szymańskiemu i Jarosławowi Lipickiemu. Dziękujemy, również Romanowi Jagodzińskiemu za sportową postawę.

 Raport ligowy

EKSTRAKLASA. Zmienną formę prezentuje Michal Bartosz. Nowy zawodnik ekstraklasy przegrał z Kamilem Kozakiewiczem 0/6 0/6 i pokonał Arkadiusza Malanowicza 2/6 6/2 6/2. W tabeli prowadzi Zbigniew Dąbrowski – 21 pkt. przed Kamilem Kozakiewiczem – 17 pkt. oraz Maciejem Nowakiem i Zbigniewem Jopkiem – po 12 pkt.

I LIGA. Nie brakowało emocji na zapleczu ekstraklasy. W derbach powiatu opatowskiego Andrzej Janik pokonał Michała Jędrzejewskiego 5/7 7/6 6/0. Grzegorz Wieczorek wygrał z Mateuszem Dziewięckim 6/3 6/4. Norbert Skoczylas ograł Artura Kaczora 6/1 6/4. W tabeli prowadzi Andrzej Janik – 17 pkt. przed Pawłem Barańskim – 14 pkt., Dariuszem Kiljańskim – 12 pkt. oraz Grzegorzem Gromskim i Grzegorzem Wieczorkiem – po 9 pkt.

II LIGA GRUPA A. W jedynym meczu grupy A Marcin Szymański pokonał Kalinę Kozakiewicz 6/3 6/4. W tabeli prowadzi Krzysztof Reszka – 18 pkt. przed Marcinem Szymańskim – 9 pkt., Robertem Michalakiem – 9 pkt. i Adrianem Golcem – 8 pkt.

Puchar Ligi. Za nami kolejne mecze Pucharu Ligi Artur Kołodziej pokonał Dawida Ludynię 6/0 6/0. Krzysztof Reszka wygrał z Jarosławem Golcem 6/0 6/1.

 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *