Remis z beniaminkiem izraelskiej ekstraklasy. Hapoel Jerozolima – KSZO 0:0

Busko Zdrój. Mecz sparingowy. Hapoel Jerozolima – KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 0:0.

KSZO: Lipiec – Głaz, Sylwestrzak, Camargo, Brągiel – zawodnik testowany, Dereń, Gałecki, Persona – Adamek, Smuczyński oraz Kuzior, Dymanowski.

Z dobrej strony pokazali się piłkarze KSZO w rozgrywanym w Busku Zdroju meczu sparingowym z beniaminkiem izraelskiej ekstraklasy, ekipą Hapoelu Jerozolima.
Przez 90 minut oglądaliśmy w miarę wyrównane spotkanie, w którym swoje szanse miały oba zespoły.
KSZO miał najlepszą okazję w 64 min., kiedy to Michał Gałecki przewrotką próbował zaskoczyć golkipera Hapoelu. Bramkarz rywali jednak odbił piłkę, która po poprzeczce wyszła na rzut rożny.
Świetnie w naszym zespole grał Paweł Lipiec. Nasz bramkarz miał co najmniej trzy efektowne obrony. W jednej z groźnych sytuacji piłkę z nogi napastnikowi Hapoelu zdjął w ostatniej chwili Jakub Głaz.
KSZO rozgrał bezsprzecznie najlepszy mecz kontrolny z dotychczas rozgrywanych. Zaprezentował zbilansowaną grę, płynnie przechodząc z defensywy do ofensywy i odwrotnie. Tym razem w linii obrony Mateusza Zająca zastąpił Brazylijczyk Matheus Camargo. Na lewej stronie obronnej formacji zaprezentował się Dariusz Brągiel, co pozwoliło z kolei Tomaszowi Personie pokazać swe walory na pozycji lewego pomocnika. Skutecznie rozdzielał piłki w środku pola Michał Gałecki. Co ciekawe, w ataku zagrał Rafał Adamek, potwierdzając naszą opinię o jego wszechstronności.

Goszczący na świętokrzyskiej ziemi piłkarze z Izraela byli zawiedzeni remisem. Wcześniej wygrali 10:0 z Nidą Pińczów i 4:0 z Wisłą II Płock. 

fot. archiwum

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *