Roksana Węgiel wystąpi na koncercie w ramach Dni Ostrowca?

Wszystko wskazuje na to, że Roksana Węgiel, jedna z najbardziej rozpoznawalnych artystek młodego pokolenia, wystąpi 28 sierpnia br. na koncercie w ramach Dni Ostrowca 2021 w naszym mieście.
Zbiega się to z premierą jej najnowszego utworu ?Korona?, a także decyzją o tym, że zostanie współprowadzącą ?You Can Dance. Nowa generacja? w TVP 2 tej jesieni.
Roksana Węgiel to jedna która wygrała ?The Voice Kids? i Eurowizję dla Dzieci.Nie tak dawno światło dzienne ujrzały jej utwory ?Przyjdź po mnie? z Pawbeatsem, a także ?Korona?. Ten drugi numer to połączenie niskiego głosu Roksany z alternatywnym popem.
? To będzie totalnie nowa odsłona Roxie i ja nie mogę się już doczekać, aż będę mogła ją zaprezentować. Utwór będzie nosił tytuł ?Korona? i jest to trochę taki pop; taki bardziej, powiedziałabym, alternatywny pop, więc coś nowego ? zapowiedziała Roxie tuż przed premierą piosenki.


W piosence ?Korona? Roksana śpiewa: ?Tak mało wiesz, mało wiesz, rzucasz mi słaby tekst. Czy wiesz, że nie, nie czytam o sobie, nie muszę cię słuchać??.
Niedawno artystka udzieliła wywiadu, w którym podkreśliła, że otaczający ją hejt i złośliwe komentarze niszczyły ją od środka.
? Był taki moment, w którym poczułam, że już nie daję rady. Wokół słyszałam tylko nierealne do spełnienia oczekiwania, dostawałam kolejne zlecenia. Serio, mam poczucie, że niejedna dorosła osoba już by tego nie pociągnęła.
Pracowałam bardzo dużo. Przecież nie jestem robotem ? wyjaśniła.
Roksana Węgiel stała się rozpoznawalna po występie w konkursie Eurowizji dla Dzieci w Mińsku z utworem ?Anyone I Want To Be?. W wydarzeniu wzięli udział reprezentanci 20 krajów, w tym Polski.
Roxie w głosowaniu jurorów zdobyła79 punktów i zajęła trzecie miejsce. Jednak widzowie zadecydowali, że to nasza reprezentantka powinna wygrać Eurowizję. I to właśnie dzięki ich głosom Roksana stała się zwyciężczynią konkursu w 2016 roku.
Tymczasem w minionym tygodniu dotarła do nas informacja, że nastolatka została współprowadzącą ?You Can Dance. Nowa generacja?, który ruszy w TVP2 już jesienią.
– Będę kolejną prowadzącą. Będę takim wsparciem dla naszych uczestników. Bardzo się cieszę, jest tutaj przecudowna atmosfera. Dzieci są przekochane, przezdolne. Jest tutaj najlepiej na świecie. Bardzo się cieszę, że mogę tutaj być – mówi Roksana Węgiel na nagraniu zamieszczonym na profilu Bądźmy razem. 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *