KFC i coś jeszcze?

Trwają zaawansowane prace budowlane przy restauracji KFC, która ma powstać w sąsiedztwie Galerii Ostrowiec w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Tymczasem, jak czytamy na tablicy budowy, obok lokalu restauracyjnego ma stanąć na tej działce również market handlowy. Nieoficjalne źródła mówią, że przeniesie się tu Biedronka ze skrzyżowania Sienkiewicza – Mickiewicza. 
Zarówno AmRest Holdings SE, do którego należy KFC, jak i sieć Biedronka nie komentują na tym etapie inwestycji w Ostrowcu Świętokrzyskim. KFC to światowa sieć restauracji serwująca dania z kurczaka, to pionier restauracji szybkiej obsługi.
Od ponad 90 lat, czyli od czasu otwarcia w 1930 r. pierwszej restauracji KFC w Stanach Zjednoczonych, smak kurczaków KFC pozostaje niepowtarzalny dzięki unikalnej, oryginalnej recepturze Colonela Sandersa. Dania w restauracjach KFC przygotowywane są ze świeżego, całego mięsa kurczaka. To restauracje dla tych, którzy cenią sobie wysoką jakość produktu i obsługi, w dobrej cenie.
Codziennie około 12 milionów klientów obsługiwanych jest w ponad 25.000 restauracji sieci w ponad 155 krajach na całym świecie. W Polsce marka KFC należy do holdingu AmRest ? największego, niezależnego operatora sieci restauracji w Europie Środkowej i Wschodniej ? który zarządza obecnie siecią ponad 300 restauracji KFC w naszym kraju. 

Print Friendly, PDF & Email