„Zmiana Klimatu” teatralnie

Kawiarnia ?Zmiana Klimatu? w Ostrowieckim Browarze Kultury zaprasza na dwie teatralne propozycje.
W poniedziałek 16 sierpnia br. zobaczymy ?Twoją Mać? z Karoliną Piechotą, zaś 23 sierpnia br. (godz.20) spektakl ?Nie lubię pana, Panie Fellini? (godz.19) z Małgorzatą Bogdańską.
Bilety w cenie 50 zł do nabycia w godzinach pracy kawiarni artystycznej.
?Twoja Mać? to swoiste one woman show Karoliny Piechoty. ?Jeżeli ktoś mnie spyta, jaka jest moja najmocniejsza strona, bez zawahania odpowiem ?sutki?. Sutki, które wytrzymały karmienie, wytrzymają wszystko. Sutki karmiącej są jak John McCain. Gdyby banda Wietnamczyków wzięła je na przesłuchanie, te nie pisnęłyby ani słówkiem, zaśmiały się i splunęły im w twarz mlekiem.?
Karolina Piechota – matka i aktorka, obnaża własną frustrację związaną z nową sytuacją życiową. Kpiną i autoironią detonuje bombę, jaką jest temat macierzyństwa. Bezpardonowo nakłuwa balon politycznej poprawności.

fot. Jurek Bartkowski

Z kolei jedyny i niepowtarzalny spektakl, z jedyną i niepowtarzalną Małgorzatą Bogdańską ?Nie lubię pana, Panie Fellini? powstał w reżyserii Marka Koterskiego. Biograficzna opowieść o włoskiej aktorce Giulietcie Masinie, kobiecie uniwersalnej, ponadczasowej, wiernej i zatraconej w miłości do genialnego, lecz niewiernego męża. Monodram rozpoczyna się od wspomnienia pierwszego spotkania Giulietty z FeFe. Spotkania, które zdeterminowało całe późniejsze życie aktorki? a co dalej, zobaczcie sami?
Spektakl zaplanowano na sali kinowej budynku OBK, mile widziane stroje wieczorowe.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *