Aplikacja mobilna Europejskich Dni Dziedzictwa ? przenieś się w niezwykły świat dziedzictwa!

Wrzesień to niezwykły czas dla każdego, kto interesuję się dziedzictwem kulturowym swojej rodziny, okolicy, regionu czy kraju. Przed nami długo wyczekiwane, wyjątkowe święto zabytków, jakim są Europejskie Dni Dziedzictwa. EDD to projekt kulturalny, społeczny i edukacyjny o zasięgu ogólnoeuropejskim, którego celem jest promocja dziedzictwa kulturowego. Tegoroczne święto, któremu towarzyszy hasło ?Smaki dziedzictwa?, skoncentruje się na uwielbianych przez niemal wszystkich kulinariach ? rodzinnych tradycjach, przepisach, lokalnych obyczajach, zabytkach związanych z przetwórstwem i produkcją żywności.


Narodowy Instytut Dziedzictwa stara się wyjść naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających odbiorców, w tym również tych z pokolenia wychowanego w świecie technologii. Tym samym serdecznie zachęcamy do zapoznania się z najnowszą aplikacją mobilną EDD dostępną w sklepie Google Play. Aplikacja obejmuje wszystkie inicjatywy w ramach tegorocznej edycji EDD ? ?Smaki dziedzictwa?.
Dzięki intuicyjnej, łatwo dostępnej wyszukiwarce (wyszukującej interesujące nas słowa, rodzaje wydarzeń, miasta, województwa) dostęp do wydarzeń w całej Polsce stanie się szybszy i prostszy. Doskonała funkcjonalność aplikacji EDD pomoże znaleźć wydarzenie w najbliższej okolicy, wyznaczy trasę do wybranej imprezy czy zaprezentuje program wydarzeń w wybranym przedziale czasowym.


Wydarzenia pod hasłem EDD odbędą się w całym kraju podczas 2. i 3. weekendu września. Mamy nadzieję, że aplikacja stanie się kolejnym, skutecznym narzędziem do popularyzowania Europejskich Dni Dziedzictwa i tym samym zachęci szerokie grono odbiorców do uczestnictwa w różnorodnych wydarzeniach dostępnych w całej Polsce. Aplikacja jest dostępna jako stała, aktualizowana baza informacji, pozwalająca na monitorowanie wszelakich wydarzeń wedle preferencji i zainteresowań użytkowników.
Serdecznie zachęcamy do pobrania aplikacji dostępnej pod adresem https://edd.nid.pl/aplikacja/ lub po wpisaniu bezpośrednio w sklepach Google Play hasła ?Europejskie Dni Dziedzictwa?.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.