Będziemy świętować 40-lecie grupy Lady Pank!

23 października br. w ostrowieckiej hali widowiskowo-sportowej wystąpi legendarna grupa Lady Pank.

Okrągłe urodziny zespołu to okazja na premierową płytę i trasę koncertową, a więc to z czego słynie zespół Jana Borysewicza i Janusza Panasewicza.
Na portalu www.adriaart.pl trwa sprzedaż biletów na jubileuszowe koncerty. Od premiery ostatniego albumu Lady Pank – „Miłość i władza” – minęło pięć lat. Świat w tym czasie stanął na głowie. Dziś nic, co jeszcze niedawno wydawało nam się normalne, nie jest oczywiste. Wyjście do klubu czy na koncert stało się luksusem – i właśnie tego luksusowego towaru Lady Pank chce dostarczyć fanom jak najwięcej! 


Trasa koncertowa – nazwana tak samo jak nowy album, czyli „LP40” wystartowała właśnie teraz w wakacje i potrwa do końca roku 2022. Muzycy Lady Pank są w świetnej formie, co udowodnili podczas letniej trasy koncertowej „Strach się bać” oraz w trakcie jubileuszu wydania swojej pierwszej płyty – „LP1”. Fani grupy wiedzą, że na koncertach mogą się spodziewać największych muzycznych emocji. Na swoje 40. urodziny zespół przygotował mnóstwo niespodzianek, którymi zaskoczą nawet swoich najwierniejszych słuchaczy. Nie zabraknie największych przebojów z czterech dekad działalności ani utworów z najnowszej płyty, w niespotykanej dotąd oprawie. Będzie hucznie, przebojowo, ale i sentymentalnie. W końcu na muzyce Lady Pank wychowały się już trzy pokolenia słuchaczy. I co najważniejsze – będzie bezpiecznie. 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *