Dni Ostrowca pełne gwiazd

Kayah, Roksana Węgiel i Paluch, to tych artystów usłyszymy i zobaczymy już w nadchodzący weekend podczas Dni Ostrowca, które odbędą się na stadionie miejskim.
Sobota będzie prawdziwą gratką dla młodszych słuchacz y. Od godz.17 zaprezentuje się Roksana Węgiel – artystka, na którą zwrócona jest uwaga całego muzycznego świata odkąd została triumfatorką Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci 2018, zdobywając pierwsze, historyczne zwycięstwodla Polski. Nagranie występu, którym zwyciężyła w Junior Eurovision Song Contest oraz teledysk do utworu ?Anyone I Want To Be? biło rekordy popularności w serwisie YouTube i łącznie obejrzało je ponad 50 mln osób. Wokalistka przed tygodniem wystąpiła w konkursie o nagrodę ?Bursztynowego Słowika? na festiwalu sopockim, wykonując swój najnowszy hit ?Korona?. 


Na finał dnia pierwszego, coś dla fanów rapu, Paluch.

 

fot. Piotr Porębski

W niedzielę od godz.17 rozpoczną się Ostrowieckie Prezentacje Artystyczne, zaś o godz.20 sceną zawładnie Kayah, która przedstawi program złożony z jej największych przebojów. Ciekawe, czy usłyszymy również kompozycje ?Poszłabym za Tobą? z repertuaru Miry Kubasińskiej, od której rozpoczęła sopocki Top of the Top Sopot Festival. Wśród innych atrakcji nie zabraknie m.in. ogrodu zabaw dziecięcych, słodkiego poczęstunku, a w niedzielę od godz.15 prezentacji instytucjimiejskich. Przez dwa dni na stadionie miejskim będzie funkcjonować punkt szczepień.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.