Szczypiorniści KSZO na drugim miejscu w Stadnickiej Woli

Piłkarze ręczni KSZO zajęli drugie miejsce na organizowanym przez KSSPR Końskie turnieju w Stadnickiej Woli.
Trzy drużyny w zawodach wygrały po dwa mecze i o kolejności miejsc decydowała mała tabela i bilans bramkowy. Nasi szczypiorniści odnieśli jednobramkowe zwycięstwo nad ekipą z Końskich. Różnicą jednej bramki ulegli za to zespołowi z Zawiercia. Zdecydowanie najsłabszą drużyną okazała się łódzka Anilana.
W Stadnickiej Woli (hala KSSPR w Końskich jest remontowana) nasz zespół wystąpił po półtoratygodniowym okresie zajęć siłowych i kondycyjnych. Jak podkreśla trener Tomasz Radowiecki, nasza drużyna może być tylko zadowolona ze startu, bo zaprezentowałasię z niezłej strony.
KSZO w turnieju zagrał w składzie: Michał Piątkowski, Kasper Kijewski ? Filip Chmielewski, Damian Falasa, Sebastian Iskra, Maciej Jeżyna, Jakub Ćwięka, Maciej Cukierski, Bartosz Kogutowicz, Kacper Lazarowicz, Kacper Granat, Wiktor Jędrzejewski, Adrian Wojkowski, Rafał Jagiełło. Trenerzy: Tomasz Radowiecki i Jacek Wziątek.
Nie mógł zagrać tylko Michał Grabowski, który leczy uraz pleców.
W Stadnickiej Woli KSZO rozegrał pierwszy z zaplanowanych turniejów. 28 sierpnia szczypiorniści KSZO wezmą z kolei udział w Zwoleniu w Memoriale Grzegorza Markiewicza.Zmierzą się w nim z takimi drużynami, jak Orlęta Zwoleń, Azoty II Puławy, SPR Przemyśl lub AZS UW Warszawa. 4 września nasza drużyna wybierze się na turniej do Sosnowca, w którym rywalami będą ekipy Śląska Wrocław i Zagłębie Sosnowiec. Z kolei na 11 września zaplanowano turniej w Ostrowcu Świętokrzyskim, w którym zagrają zespoły Orląt Zwoleń, Padwy Zamość, AZS AWF Biała Podlaska. Przypomnijmy, że w rozgrywkach grupy D inauguracyjny mecz w I lidze regionalnej KSZO zagra u siebie 18 września, a rywalem będzie ekipa AZS UJ Kielce.
Oto komplet wyników i tabela turnieju
*KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – KSSPR Końskie 29:28
*Anilana Łódź ? Viret Zawiercie 24:32
*KSSPR Końskie ? Anilana Łódź  33:23
*KSZO Ostrowiec Świętokrzyski ? Viret Zawiercie 32:33
*Anilana Łódź ? KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 20:27
*KSSPR Końskie ? Viret Zawiercie 34:29

1. KSSPR Końskie 3 6 95:81
2. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3 6 88:81
3. Viret Zawiercie 3 6 94:90
4. Anilana Łódź 3 0 67:92

 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *