Siatkarski Ostrowiec Cup 2021

Drugoligowe siatkarki KSZO SMS przygotowują się do Turnieju Piłki Siatkowej Ostrowiec Cup 2021, który zostanie rozegrany w ostrowieckiej hali w dniach od 3 do 4 września.
Na starcie należy się spodziewać takich zespołów, jak AZS UMCS Lublin, Poprad Stary Sącz, UKS Szamotulanin Szamotuły i San Pajda Jarosław. Po obozie w Puławach i powrocie do Ostrowca Świętokrzyskiego podopieczne trenera Piotra Brodawki otrzymały wolne do końca ubiegłego tygodnia, ale od tego tygodnia trenują w nowym cyklu przygotowawczym do sezonu.
Przypomnijmy tylko, że inauguracja w naszej, IV grupie II-ligowych rozgrywek nastąpi 2 października. Tego dnia KSZO SMS wyjedzie do Starego Sącza na mecz z tamtejszym Popradem. Pierwszy mecz przed ostrowiecką widownią rozegrają dopiero 9  października z MKS SAN Pajda IIJarosław.
Siatkarki poznały także pierwsze rywalki w rozgrywkach Pucharu Polski. W ich I rundzie, dokładnie 27 października, spotkają się z zespołem MKS Imielno. Obecnie kadra zespołu przedstawia
się następująco: przyjmujące – Aleksandra Mnich, Barbara Romanowska, Kaja Klepacz, Karolina Nowaczek, atakujące – Oliwia Błaszczyk, Aleksandra Ścibisz, libero – Wiktoria Rdzanek,
Patrycja Kowalik, środkowe – Martyna Żurawska, Emilia Piotrowska, Amelia Kos, rozgrywające – Karolina Stefańska, Natalia Imiełowska.
Po rozpadzie pierwszoligowej AZS Politechniki Gliwice nasz klub był zainteresowany powrotem do Ostrowca wychowanki SMS, Darii Chomicz. Jak się okazało, nie jest to możliwe. Jak nam powiedział trener Piotr Brodawka, klub nasz zainteresowany jest jeszcze pozyskaniem środkowej ataku. 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.