Kilkaset dni w ukryciu

W dniu 8 września 2021 r. policjanci z Zespołu Poszukiwań i Identyfikacji Osób ostrowieckiej komendy zatrzymali 25-latka, który od ponad roku ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości.

-Mężczyzna poszukiwany był listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy w Ostrowcu Świętokrzyskim ?mówi aspirant Ewelina Wrzesień, oficer prasowy KPP w Ostrowcu Świętokrzyskim. Ma do odbycia karę ponad 3 lat pozbawienia wolności za dokonany rozbój, którego dopuścił się w warunkach tzw. recydywy. W dniu 8 września 2021 r. 25-latek trafił do zakładu karnego, gdzie odbędzie zasądzoną karę.

Ostrowieccy kryminalni praktycznie każdego dnia zatrzymują osoby ukrywające się przed Wymiarem Sprawiedliwości.

-Rankiem 6 września 2021 r. ostrowieccy kryminalni zapukali do drzwi 42-latka poszukiwanego z gminy Kunów, mającego do odbycia karę 1 roku więzienia ?mówi aspirant Ewelina Wrzesień. W tym samym dniu policjanci zatrzymali 27-letniego ostrowczanina, który musi odbyć karę ponad 1 roku pozbawienia wolności za pobicie. Z kolei inny zatrzymany 46-letni ostrowczanin, ukrywający się od czerwca za znieważenie funkcjonariusza publicznego, spędzi w areszcie 3 miesiące.

W dniu 5 września 2021 r. ostrowieccy policjanci zatrzymali 53-letniego mieszkańca gminy Kunów. Mężczyzna spędzi w zakładzie karnym 1 rok pozbawienia wolności za popełnione przestępstwo przeciwko rodzinie.

Teraz zatrzymani mężczyźni trafią już bez przeszkód do swych docelowych miejsc.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *