Trafili do zakładów penitencjarnych

W dniu 12 września 2021 r. policjanci z Wydziału Kryminalnego ostrowieckiej komendy zajmujący się poszukiwaniem osób zaginionych oraz ukrywających się przed organami ścigania zatrzymali 62-letniego mieszkańca naszego miasta. Mężczyzna ma do odbycia karę 8 miesięcy pozbawienia wolności za dokonaną kradzież.

-Był on poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Ostrowcu Świętokrzyskim ?mówi aspirant Ewelina Wrzesień, oficer prasowy KPP w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Policjanci z Ogniwa Patrolowo -Interwencyjnego zatrzymali mężczyznę poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez ostrowiecki sąd.

-Zgodnie z dyspozycją 32-latek z terenu naszego miasta ma do odbycia karę 5 miesięcy pozbawienia wolności za uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego ?mówi aspirant Ewelina Wrzesień.

Trzecim zatrzymanym przez ostrowieckich policjantów był 33-latek. Jak ustalili kryminalni, ciąży na nim wyrok jednego roku pozbawienia wolności za dokonaną kradzież. Ostrowczanin był poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Opatowie.

Na stronie internetowej poszukiwani.policja.pl znajduje się lista osób ukrywających się przed organami ścigania i wymiarem sprawiedliwości. Można dowiedzieć się tam między innymi, jak nazywa się poszukiwana osoba, jak wygląda i jakiego dopuściła się przestępstwa.

-Jeśli rozpoznajesz kogoś ze zdjęcia lub jeśli znasz miejsce pobytu osoby poszukiwanej, zawiadom najbliższą jednostkę policji telefonicznie lub dokonaj zgłoszenia wysyłając wiadomość w formie elektronicznej na adres: poszukiwani@policja.gov.pl ?mówi aspirant Ewelina Wrzesień. Zapewniamy dyskrecję i anonimowość osobom, które przekażą nam informacje na temat osób poszukiwanych.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *