Sukcesy i medale UKS „Czwórka”. Podwójne złoto dla wiceprezydenta Piotra Dasiosa

W minioną sobotę w Łodzi rozgrywano mistrzostwa makroregionu w lekkiej atletyce oraz w Piwnicznej mistrzostwa Polski masters.

W wyniku rywalizacji Bartosz Kowalski został brązowym medalistą międzywojewódzkich mistrzostw młodzików. Nasz zawodnik, reprezentujący UKS ?Czwórka? Ostrowiec Świętokrzyski wywalczył brązowy medal w wieloskoku wynikiem 11, 39 m, uzyskując także 6 miejsce w skoku w dal z wynikiem 5,15 m. 5 miejsce w pchnięciu kulą osiągając rezultat 8,68 m wywalczył Mateusz Kowalski.

Wiceprezydent Ostrowca Świętokrzyskiego Piotr Dasios został mistrzem Polski Mastera na rozgrywanych zawodach w Piwnicznej. Troje ostrowczan reprezentujących UKS Czwórka uczestniczyło w biegu na 10 km z podziałem na kategorie wiekowe. Wszyscy na dystansie 10 km znakomicie się zaprezentowali. Złoto zdobył Piotr Dasios, srebrny medal wywalczył Marcin Wiśniewski, a brązowy krążek trafił do Katarzyny Korulczyk. Wiceprezydent naszego miasta zdobył także złoty medal w półmaratonie.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *