Taekwondocy startowali w Białymstoku (zdjęcia)

Z Białegostoku powrócili technicy pomsae taekwondo olimpijskiego z Taekwondo Olimpijskiego Ostrowiec. Odbywały się tam zawody Pucharu Polski oraz turniej towarzyszący Huzar Taekwondo Festival.
W turnieju Pucharu Polski w kategorii poomsae synchroniczne zespołów Gabriela Kądziela, Weronika Smuga wraz z koleżanką Martyną Pietkun z klubu Huzar Białystok zajęły drugie miejsce i przywiozły do naszego miasta srebrne krążki.
Natomiast w Huzar Taekwondo Festival, Weronika Smuga w swej kategorii zajęła 3 miejsce i jest to najlepszy wynik naszego klubu uzyskany na turnieju. Gabriela Kądziela otrzymała wyróżnienie. Ciekawą formą rywalizacji okazała się kategoria Poomsae Family. Para Mikołaj Jedlikowski i Michał Jedlikowski otrzymali od organizatorów turnieju wyróżnienia, jednak nie wyniki w tej konkurencji były najważniejsze, a wspólne emocje oraz doping, jakie towarzyszyły podczas rozgrywania tej konkurencji.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *