Stacje paliw MOYA – po paliwo i na obiad! Wyjątkowe promocje na 10. urodziny stacji MOYA w Opatowie!

Na stacji w Opatowie, specjalnie na 10. urodziny, zadebiutowała nowa oferta gastronomiczna, która pozwala na rozkoszowanie się pysznymi hamburgerami, przygotowywanymi na miejscu zapiekankami, czy świeżo wypiekaną pizzą. Z okazji tego wyjątkowego jubileuszu, przez cały tydzień, od 15 do 21 października br. każdy, kto odwiedzi obiekt przy ul. Sienkiewicza 21, może otrzymać urodzinowe rabaty – 10% na wybrany posiłek w Caffe MOYA, aż 15 gr zniżki na dowolne paliwo oraz kawę za 1 gr!
Stacje paliw MOYA, widoczne przy drogach w całej Polsce, są nowoczesnymi punktami obsługi kierowców oraz klientów niezmotoryzowanych. Oprócz zatankowania najwyższej jakości paliwa można tu dobrze zjeść i zrelaksować się przed dalszą podróżą. Sieć stacji paliw MOYA liczy już niemal 350 obiektów na terenie całej Polski. Zlokalizowane są w dużych miastach oraz mniejszych miejscowościach, przy drogach krajowych oraz lokalnych. W miejscach dogodnych dla kierowców samochodów osobowych, ciężarowych czy motocykli. W drodze nad jeziora, morze oraz w góry. Jedną z nowocześniejszych i wyróżniających się stacji jest obiekt w Opatowie, który mieści się przy ul. Sienkiewicza 21. Właśnie mija 10 lat od rozpoczęcia działalności tej stacji paliw.

Idealna dla każdego kierowcy…

Stacja MOYA w Opatowie mieści się na drodze krajowej nr 9, przy wyjeździe z miasta w stronę Sandomierza i na południe kraju – do Małopolski i Podkarpacie. Dostosowana jest do obsługi zarówno kierowców samochodów osobowych, ciężarowych, jak i klientów niezmotoryzowanych. Oferuje wszystkie rodzaje paliwa – benzynę 95, 98, olej napędowy standardowy oraz uszlachetnioną wersję ON MOYA Power, a także LPG. Oprócz tego kierowcy mogą zadbać o swoje pojazdy za pomocą myjni, kompresora i odkurzacza. Na „truckerów” czeka szybki wlew diesla, płyn AdBlue oraz komfortowe miejsce parkingowe.

…a także niezmotoryzowanego

Na stacji MOYA w Opatowie funkcjonuje świetnie zaopatrzony sklep. Klienci mogą w nim nabyć nie tylko artykuły motoryzacyjne, lecz także spożywcze oraz higieniczne. Co ważne, obiekt czynny jest całą dobę, a zakupy można zrobić także w niedziele niehandlowe.
​Oczywiście, na takiej stacji nie mogło zabraknąć słynnego bistro Caffe MOYA, które obecne jest niemal na wszystkich stacjach sieci. Odwiedzający Caffe MOYA mogą napić się aromatycznej kawy, herbaty oraz zjeść hot-doga i zapiekankę. Jednak w Opatowie klienci mają możliwość skorzystania ze znacznie szerszego menu. Właśnie zadebiutowała nowa oferta produktów świeżych, przygotowywanych na miejscu. Klienci mogą spróbować wyjątkowych zestawów obiadowych – pyszną pizzę – wypiekana na miejscu, świeże zapiekanki, sycące burgery oraz stripsy z kurczaka z frytkami, a także kanapki. Deser? Proszę bardzo – ciastka, muffinki, babeczki.

Czysto i pachnąco

To, co wyróżnia stację MOYA w Opatowie to wyjątkowa, przyjazna atmosfera, estetyczny i komfortowy wystroju wnętrza, możliwość podpięcia się pod sieć Wi-Fi oraz skorzystania z przewijaka dla niemowląt. Stacja jest zaprojektowana na najwyższym poziomie. Wnętrze jest nie tylko nowoczesne i atrakcyjne wizualnie, lecz także bardzo ergonomiczne. Toalety zawsze czyste i pachnące, a ekspedientki uśmiechnięte i chętne do pomocy. Podjazd jest komfortowy dla wszystkich rodzajów pojazdów – zamieciony i uporządkowany. Całość ściśle dostosowana do wymogów higieny i bezpieczeństwa, co w czasie pandemii COVID-19 jest szczególnie istotne.
Zapraszamy do Opatowa, na ul. Sienkiewicza 21. Przyjedź i skorzystaj z wyjątkowych urodzinowych promocji!


Sieć stacji paliw MOYA
Stacje paliw MOYA obecne są we wszystkich województwach przy głównych trasach tranzytowych, drogach lokalnych i w miastach. Oferują najwyższej jakości paliwa: benzynę 95, 98, LPG oraz olej napędowy w wersji standardowej oraz premium – ON MOYA Power. Kierowcy pojazdów ciężarowych i dostawczych mają do dyspozycji dystrybutory zapewniające szybkie tankowanie paliw oraz dostęp do coraz popularniejszego płynu AdBlue. Część stacji MOYA wyposażona jest dodatkowo w parkingi dla samochodów ciężarowych, myjnie, kompresory czy odkurzacze. Stacje działające w ramach sieci spełniają najwyższe standardy obsługi i jakości. Gwarancją jakości paliw na stacjach w barwach MOYA jest niezależny program badania paliw – TankQ. MOYA jest najszybciej rosnącą siecią stacji paliw w Polsce.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *