Stacje paliw MOYA ? po paliwo i na obiad! Wyjątkowe promocje na 10. urodziny stacji MOYA w Opatowie!

Na stacji w Opatowie, specjalnie na 10. urodziny, zadebiutowała nowa oferta gastronomiczna, która pozwala na rozkoszowanie się pysznymi hamburgerami, przygotowywanymi na miejscu zapiekankami, czy świeżo wypiekaną pizzą. Z okazji tego wyjątkowego jubileuszu, przez cały tydzień, od 15 do 21 października br. każdy, kto odwiedzi obiekt przy ul. Sienkiewicza 21, może otrzymać urodzinowe rabaty ? 10% na wybrany posiłek w Caffe MOYA, aż 15 gr zniżki na dowolne paliwo oraz kawę za 1 gr!
Stacje paliw MOYA, widoczne przy drogach w całej Polsce, są nowoczesnymi punktami obsługi kierowców oraz klientów niezmotoryzowanych. Oprócz zatankowania najwyższej jakości paliwa można tu dobrze zjeść i zrelaksować się przed dalszą podróżą. Sieć stacji paliw MOYA liczy już niemal 350 obiektów na terenie całej Polski. Zlokalizowane są w dużych miastach oraz mniejszych miejscowościach, przy drogach krajowych oraz lokalnych. W miejscach dogodnych dla kierowców samochodów osobowych, ciężarowych czy motocykli. W drodze nad jeziora, morze oraz w góry. Jedną z nowocześniejszych i wyróżniających się stacji jest obiekt w Opatowie, który mieści się przy ul. Sienkiewicza 21. Właśnie mija 10 lat od rozpoczęcia działalności tej stacji paliw.

Idealna dla każdego kierowcy…

Stacja MOYA w Opatowie mieści się na drodze krajowej nr 9, przy wyjeździe z miasta w stronę Sandomierza i na południe kraju ? do Małopolski i Podkarpacie. Dostosowana jest do obsługi zarówno kierowców samochodów osobowych, ciężarowych, jak i klientów niezmotoryzowanych. Oferuje wszystkie rodzaje paliwa ? benzynę 95, 98, olej napędowy standardowy oraz uszlachetnioną wersję ON MOYA Power, a także LPG. Oprócz tego kierowcy mogą zadbać o swoje pojazdy za pomocą myjni, kompresora i odkurzacza. Na ?truckerów? czeka szybki wlew diesla, płyn AdBlue oraz komfortowe miejsce parkingowe.

…a także niezmotoryzowanego

Na stacji MOYA w Opatowie funkcjonuje świetnie zaopatrzony sklep. Klienci mogą w nim nabyć nie tylko artykuły motoryzacyjne, lecz także spożywcze oraz higieniczne. Co ważne, obiekt czynny jest całą dobę, a zakupy można zrobić także w niedziele niehandlowe.
?Oczywiście, na takiej stacji nie mogło zabraknąć słynnego bistro Caffe MOYA, które obecne jest niemal na wszystkich stacjach sieci. Odwiedzający Caffe MOYA mogą napić się aromatycznej kawy, herbaty oraz zjeść hot-doga i zapiekankę. Jednak w Opatowie klienci mają możliwość skorzystania ze znacznie szerszego menu. Właśnie zadebiutowała nowa oferta produktów świeżych, przygotowywanych na miejscu. Klienci mogą spróbować wyjątkowych zestawów obiadowych ? pyszną pizzę ? wypiekana na miejscu, świeże zapiekanki, sycące burgery oraz stripsy z kurczaka z frytkami, a także kanapki. Deser? Proszę bardzo ? ciastka, muffinki, babeczki.

Czysto i pachnąco

To, co wyróżnia stację MOYA w Opatowie to wyjątkowa, przyjazna atmosfera, estetyczny i komfortowy wystroju wnętrza, możliwość podpięcia się pod sieć Wi-Fi oraz skorzystania z przewijaka dla niemowląt. Stacja jest zaprojektowana na najwyższym poziomie. Wnętrze jest nie tylko nowoczesne i atrakcyjne wizualnie, lecz także bardzo ergonomiczne. Toalety zawsze czyste i pachnące, a ekspedientki uśmiechnięte i chętne do pomocy. Podjazd jest komfortowy dla wszystkich rodzajów pojazdów ? zamieciony i uporządkowany. Całość ściśle dostosowana do wymogów higieny i bezpieczeństwa, co w czasie pandemii COVID-19 jest szczególnie istotne.
Zapraszamy do Opatowa, na ul. Sienkiewicza 21. Przyjedź i skorzystaj z wyjątkowych urodzinowych promocji!


Sieć stacji paliw MOYA
Stacje paliw MOYA obecne są we wszystkich województwach przy głównych trasach tranzytowych, drogach lokalnych i w miastach. Oferują najwyższej jakości paliwa: benzynę 95, 98, LPG oraz olej napędowy w wersji standardowej oraz premium ? ON MOYA Power. Kierowcy pojazdów ciężarowych i dostawczych mają do dyspozycji dystrybutory zapewniające szybkie tankowanie paliw oraz dostęp do coraz popularniejszego płynu AdBlue. Część stacji MOYA wyposażona jest dodatkowo w parkingi dla samochodów ciężarowych, myjnie, kompresory czy odkurzacze. Stacje działające w ramach sieci spełniają najwyższe standardy obsługi i jakości. Gwarancją jakości paliw na stacjach w barwach MOYA jest niezależny program badania paliw ? TankQ. MOYA jest najszybciej rosnącą siecią stacji paliw w Polsce.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *