Aleksandra Szczodrak brązową medalistką Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Boksie

Pięściarka KSZO Aleksandra Szczodrak wywalczyła brązowy medal na rozgrywanych w Wałczu Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w Boksie.

Ola w drodze do finału w walce eliminacyjnej pokonała Paulinę Wawrzyniak z Zagłębia Konin. W ćwierćfinale wygrała swój pojedynek przez RSC w pierwszej rundzie z Natalią Wojdak z Copacabana Konin.

-Ola przegrała w półfinale z Wanessą Orczyk z Zielonej Góry po bardzo mocnej walce i zdobyła tylko albo aż brązowy medal ? komentuje trener, Wojciech Surowiec. ?Powtórzyła wynik z ubiegłego roku, tym razem w wyższej kategorii wagowej.

-Obroniłam brązowy medal z ubiegło roku w wyższej kategorii wagowej ?mówi Ola. -Jest niedosyt i mam nadzieję,  że w przyszłym roku wrócimy z medalem innego koloru. Dziękuję trenerom za przygotowanie i cały wkład pracy

Do ćwierćfinału dotarli także Iga Klepacz, która pokonała 4:1 Oliwię Woźniak z  Fenix Warszawa, a także Katarzyna Falecka, Daniel Surowiec i Kamil Surowiec. Niestety, przegrali swoje walki o wejście do strefy medalowej.

Niestety, nasz as ?Albert Orzeł także uległ stosunkiem głosów 1:4 ubiegłorocznemu wicemistrzowi Polski Danielowi Dołowemu z Nowego Dworu Mazowieckiego i tym razem nie powalczył o medal.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *