Medale dla „Black&White”

Juniorki ?Black&White? na pudle mistrzostw Polski

W miniony piątek w Grodzisku Wielkopolskim rozegrane zostały mistrzostwa Polski Juniorów. UKS Black&White wystawił w zawodach trzy zawodniczki i wszystkie  zdobyły medale.

W fitness akrobatycznym, w kategorii wiekowej od 14 do 23 lat, złoty medal wywalczyła Agata Suszko, a tuz za nią uplasowała się Natalia Bugajska. Obie mają zaledwie po 14 lat i mimo, że jeszcze mogą startować w kategorii dzieci, wspólnie z trenerami Joanną  i Grzegorzem Kępą podjęły decyzję o starcie w kategorii junior. Jak się okazało, to była dobra decyzja.

W fitness artystycznym na 3 miejscu z brązowym medalem uplasowała się Nela Wójcik.

Medale ?Black&White? na Otwartych Mistrzostwach Wielkopolski

Natomiast w Grodzisku odbyły się Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski. UKS ?Black&White? też reprezentowały trzy zawodniczki. W fitness akrobatycznym złoto wywalczyła najmłodsza, bo zaledwie 14- letnia, Natalia Bugajska. To jej ogromny sukces. Układem dowolnym u wszystkich sędziów jednogłośnie została oceniona na 1 miejscu. Nad sylwetka ze względu na wiek jeszcze musi popracować, ale przewaga punktowa z układu była tak wysoka, że wystarczyła na utrzymanie 1 miejsca i to mimo 3 miejsca w sylwetce.

Natomiast w fitness artystycznym 2 miejsce zajęła Agata Suszko, a 3 pozycję Nela Wójcik. Obie ostrowczanki przegrały tylko z aktualną mistrzynią świata, Julią Komenotrus.

W Grodzisku brązowe medale wywalczyły jeszcze Daria Lewandowska w bikini +169 i Izabela Kwiatkowska w Wellness 163 cm.

Daniel Kunikowski w kulturystyce klasycznej do 180 cm  wywalczyło złoto i open 2 miejsce. Brązowe medale wywalczyli ponadto: Dawid Kopeć w kulturystyce juniorów i Radosław Wicher w + 100 kg.

Wysoko, bo na 4 miejscu sklasyfikowana została Natalia Grzyb w Wellness.