Prawdziwy M(m)araton w Krzeszowicach. Pierwsza przegrana w sezonie siatkarek KSZO SMS

II liga siatkówki kobiet. Grupa IV. *Maraton Krzeszowice – KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski 3:2 (24:26, 20:25, 25:21, 30:28, 15:10).

KSZO SMS: Romanowska, Jakus, Nowaczek, Mich, Błaszczyk, Kos, Klepacz, Imiełowska, Ścibisz,Żurawska, Stefańska oraz Rdzanek i Kowalik (libero). Trener: Piotr Brodawka.

Nasze siatkarki prowadziły 2:0 i miały szansę zakończyć spoptkanie w trzech setach. Tak się nie stało. W IV secie z kolei KSZO SMS miał piłki meczowe w górze, ale ostatecznie to rywalki wygrały tę partię. W tie-breaku podopieczne trenera Piotra Brodawki nie miały już tak wielu atatutów i zeszły z parkietu pokonane, przywożąc na pocieszenie do Ostrowca Świętokrzyskiego jeden punkt.
To była pierwsza przegrana KSZO SMS w rozgrywkach. Straciły też prowadzenie w rozgrywkach,mając gorszy bilans setów od Silesii Volley Mysłowice. Teraz naszą drużynę czeka kolejna wyprawa, tym razem do Krakowa na mecz z Wisłą.