Part – Logistik z nowoczesną siedzibą przy ulicy Przemysłowej

Od kilkudziesięciu dni w nowej lokalizacji przy ulicy Przemysłowej w Ostrowieckim Kompleksie Inwestycyjnym działa już kolejna firma. Tym  razem to ostrowiecki podmiot PART – LOGISTIK. Trzeba wiedzieć, że PART-LOGISTIK spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa istnieje od 2016r. Swoją działalność sukcesywnie rozwija od marca 2014r. rozpoczynając, jako PART -LOGISTIK S.C. Robert Olejarczyk Rafał Zaremba.
Firma zajmuje się sprzedażą i dystrybucją wyłącznie nowych, oryginalnych części samochodowych do 40 marek na terenie całej Polski i oferuje kompleksową dostawę części do likwidacji szkód komunikacyjnych. Spółka poprzez swoją 7-letnią działalność pozyskała już grono stałych klientów, którymi są przed wszystkim Autoryzowane Stacje Naprawcze tzw. ASO. Współpracuje z kontrahentami krajowymi i zagranicznymi.
Firma rozwija swoją działalność poprzez zwiększanie zarówno liczby klientów, jak i pracowników. Na dzień dzisiejszy Spółka zatrudnia 20 osób na stanowiskach biurowych, magazynowych, a także kierowców i ma swoich przedstawicieli w terenie. PART-LOGISTIK jest już dobrze rozpoznawalną marką w branży napraw samochodów.
– Zakupiliśmy działkę w październiku 2019 r. na drodze przetargu od Urzędu Miasta- mówią właściciele Robert Olejarczyk i Rafał Zaremba. Budowę rozpoczęliśmy we wrześniu 2020r. Generalnym wykonawcą był Zakład Remontowo – Budowlany ADMA Marian Macias, który okazał się bardzo dobrym wyborem. Pozwolenie na użytkowanie i przeprowadzka do nowej siedziby odbyła się w październiku 2021 r.  Przy ulicy Przemysłowej, na działce o powierzchni ponad 1 ha, powstał biurowiec wraz z zapleczem socjalnym oraz duża część magazynowa, w której składowane są części samochodowe, które to właśnie z Ostrowca Świętokrzyskiego trafi ają do odbiorców z każdego zakątka Polski – mówią właściciele PART – LOGISTIK. Chcemy nadal się rozwijać i jeśli sytuacja gospodarcza na to pozwoli, na działce, którą teraz dysponujemy, to będziemy myśleli o budowie kolejnych powierzchni przemysłowych.


Prezydent Jarosław Górczyński, który odwiedził nową siedzibę firmy, nie krył swego uznania dla ostrowieckich przedsiębiorców, którzy zdecydowali się na inwestycję w czasie pandemii, ale także galopujących cen materiałów budowlanych.
– PART – LOGISTIK to świetny przykład firmy, która powstała i rozwija się  Ostrowcu Świętokrzyskim- mówi prezydent Jarosław Górczyński. Zaczęło się od małego biura i niskich obrotów, a dziś przedsiębiorców stać na rozwój, budowę nowoczesnej siedziby i zatrudnienie dwudziestu, głównie młodych osób. Widać, że w naszym mieście są ludzie z potencjałem, mający pomysł, jak zorganizować biznes, który się rozwija. Co ciekawe, to nie jest firma odziedziczona, ale zbudowana od podstaw. To pozytywny przykład dla młodych ludzi, gdzie warto mieć marzenia i dążyć do ich spełnienia.

PART- LOGISTIK dołącza do Izoterm i Elkom Trade, które w Ostrowieckim Kompleksie Inwestycyjnym prowadzą swe biznesy. Kolejnych dwóch nabywców działek przygotowuje się do rozpoczęcia tam procesu inwestycyjnego. W tej lokalizacji miasto ma jeszcze do zaoferowania inwestorom 4 działki o łącznej powierzchni 7,5 ha. 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *