Okradany przez brata

Pod koniec października 2021 r. mieszkaniec gminy Bodzechów zawiadomił stróżów prawa o dokonanej kradzieży markowego ubrania, telewizora, telefonu komórkowego oraz karty płatniczej. Zgłaszający podejrzewał o dokonanie tego przestępstwa swojego 34-letniego brata, który miał także dwadzieścia siedem razy włamać się na jego konto bankowe przy użyciu przywłaszczonej karty i dokonać nią zbliżeniowych płatności na kwotę ponad 850 złotych. Łącznie wartość strat mieszkaniec gminy Bodzechów wycenił na kwotę blisko 3.000 złotych.

-W dniu 6 grudnia 2021 r. policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu i Przestępczości Nieletnich ostrowieckiej komendy zatrzymali na terenie Ostrowca Świętokrzyskiego 34-latka ?mówi aspirant Ewelina Wrzesień, oficer prasowy KPP w Ostrowcu Świętokrzyskim. Mężczyzna jeszcze tego samego dnia usłyszał zarzuty. Przyznał się do kradzieży telewizora, telefonu komórkowego oraz do dwudziestu siedmiu włamań na konto.

Podczas wykonanych czynności funkcjonariusze odzyskali skradziony telewizor. 34-latkowi grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *