Punkowo w „Malwie”. „Azotox” świętuje urodziny

Już 18 grudnia ?Malwa? znów wypełni się gitarowymi riffami, stając się na ten jeden wieczór punkrockową świątynią.

Przed nami kolejna odsłona kultowych urodzin załogantów z Azotoxu. I tym razem będziemy mieć okazję spotkać na jednej scenie ekipy, które od początków polskiego ruchu punk stanowią o jego sile. Załogi takie jak ?Czerwone Kościoły?, czy ?Nauka o Gównie? znane są każdemu, kto ukochał ten gatunek muzyki. A to nie jedyne smaczki, jakie czekają na Was w tym wyjątkowym dniu.
Roczna przerwa spowodowana epidemią tylko zwiększyła apetyt na muzyczne doznania. Tym bardziej cieszymy się, że Azotox i jego najbliższe środowisko nie porzuciło tej świetnie rozwijającej się inicjatywy, zwłaszcza, że ?Urodziny Azotoxu? mają już swoją utartą formułę, a konsekwencja, z jaką budowany jest program imprezy, umiejscawia ją w gronie tych najbardziej wyczekiwanych.
W programie imprezy znajdziemy oczywiście występ gospodarzy, którzy zapewne ponownie przygotują muzyczne niespodzianki i ciekawe aranżacje, a zaprezentowany materiał będzie łączył starsze dokonania zespołu z tymi nieco nowszymi. Wieść gminna niesie, że będzie też można posłuchać kawałków pachnących świeżością, które czekają na oficjalną publikację.


Rzecz jasna, to nie jedyna atrakcja zbliżającego się wieczoru. W Ostrowcu ponownie zagoszczą ?Nauka o Gównie?, ?Czerwone Kościoły? i ?Patologia?. To zespoły, które współtworzyły historię punk rocka w Polsce. To wreszcie ekipy od początku wierne swoim korzeniom, wciąż bezkompromisowe i niezwykle trafne w swojej diagnozie rzeczywistości. Uzupełnieniem całości będzie występ rodzimych zespołów ?Smoleńsk? i ?Schizofrenia?. Zespołów, których niezaprzeczalnie wysoką pozycję ugruntowały dokonania z ostatnich lat.
Grudniowe ?Urodziny Azotox-u? wciąż się rozwijają, stanowiąc ciekawą propozycję dla szeroko rozumianej rockowej publiczności. To nie tylko święto punk rocka, to ostrowieckie święto muzyki gitarowej na które serdecznie zapraszamy.
Program imprezy:
17.30 otwarcie bramek
18.00 – 18.30 Schizofrenia
18.40 – 19.30 Patologia
19.40 – 20:30 Nauka o Gównie
20.40 – 21:40 Azotox
21.45 – 22:05 Smoleńsk
22:10 – 23:00 Czerwone kościoły
Bilety po 30 zł, młodzież za okazaniem legitymacji 20 zł. 
Nie ma żadnej przedsprzedaży. Wydarzenie będzie odbywało się zgodnie z najnowszymi zalecaniami sanepidu. 

Print Friendly, PDF & Email