Niecodzienne ćwiczenia młodych piłkarzy KSZO 1929 Galacticos. Najważniejsza jest aktywność fizyczna (zdjęcia, wideo)

Xtreme Fitness Ostrowiec Świętokrzyski wraz z Akademią Piłkarską KSZO 1929 Galacticos przygotowało ćwiczenia ogólnorozwojowe dla młodych zawodników, które mogą wykonywać w domach tak, aby okres ferii zimowych został spędzony w zasadniczej dla rozwoju młodych organizmów aktywności fizycznej. Wszak nie każdy ma możliwość korzystania z zajęć podczas dnia, ale dosłownie każdy może poświęcić kilka minut dziennie w domu na takie ćwiczenia.

Przy udziale trenerów personalnych, którzy na co dzień prowadzą treningi indywidualne oraz zajęcia grupowe w Klubie Xtreme Fitness zawodniczki i zawodnicy AP KSZO 1929 Galacticos prezentują zestaw ćwiczeń, które każdy może wykonać samodzielnie w domu i zachęcić do aktywności swoich rodziców, czy też koleżanki i kolegów.

Idea jest banalnie prosta. Organizatorzy zajęć chcą zachęcić dzieci i ich rodzinny do aktywności fizycznej i dbania o swoje zdrowie pod okiem ekspertów, którzy na co dzień dbają o zdrowie i aktywność klubowiczów Xtreme Fitness.

Na najbardziej aktywnych uczestników czekają nagrody i upominki zarówno ze strony Xtreme Fitness jak i AP KSZO 1929 Galacticos.

Print Friendly, PDF & Email